1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak usunąć post lub przenieść go do innego działu?
Autor Wiadomość
Anejlita 


Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 6

 #1  Wysłany: 2016-06-01, 12:19  Jak usunąć post lub przenieść go do innego działu?


Witam, napisałam post w dziale dot. układu moczowego (bo tak zaczęła się choroba taty), natomiast obecnie poszukuję pomocy lub inspiracji, gdzie szukać pomocy w zakresie powikłań dot. OUN. Niestety mój post w tym dziale został usunięty, a w dziale dot. układu moczowego nikt nie odpowiada... Więc moje aktualnie moje pytanie brzmi: jak usunąć post, aby móc napisać w innym dziale lub przenieść go do innego działu? Niestety nie mogę napisać do osoby, która usunęła post - nie ma takiej opcji.
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #2  Wysłany: 2016-06-01, 13:00  


Twój post jest tutaj.
Drugi post o takiej samej treści został usunięty. Proszę nie dubluj wątków dotyczących tej samej historii.
Na post wczorajszy nikt nie odpowiedział, ponieważ być może nie czytałam go osoba, która zna odpowiedź lub czytała, ale nie miała czasu, ...
Proszę o cierpliwość. Ludzie nie pracują tu na etat, nie ma dyżurów, ani nic podobnego. Kto zna odpowiedź pisze w dogodnym dla siebie czasie (mamy obowiązki, pracę itd.).
Pozdrawiam serdecznie
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Anejlita 


Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 6

 #3  Wysłany: 2016-06-01, 15:54  


Rozumiem, nie miałam złych intencji. Po prostu przyszło mi na myśl, że posty w dziale dot. układu moczowego czytają częściej osoby zainteresowane takim tematem. Wtedy zrodził się pomysł, że większe jest prawdopodobieństwo, iż ktoś, kto jest zainteresowany działem dot. OUN, będzie znal odpowiedź. Niestety pierwszy post był już opublikowany i nie mogłam go usunąć bądź przenieść.

Nasza sytuacja jest o tyle trudna i pilna, iż lekarze kazali zabrać tatę do hospicjum... Nie chcemy tego robić, jeśli nie znamy przyczyny objawów, a nie wykonano szczegółowej diagnostyki neurologicznej. Tata miał być już dzisiaj wypisany, jednak dzisiaj okazało się, że czekamy dwa dni na wynik rezonansu, który w ogóle nie został zrobiony...

Przepraszam za kłopot, szukam jakichkolwiek możliwości, które być może choć trochę przybliżą nas do poznania odpowiedzi i dopiero wtedy podjęcia decyzji, co robić dalej.

A więc jeśli dobrze zrozumiałam, przeniesienie postu do działu dot. OUN niczego nie zmieni, więc czekam cierpliwie i z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #4  Wysłany: 2016-06-01, 19:58  


Anejlita napisał/a:
Przepraszam za kłopot,

Nie ma sprawy :)
Pisanie w jednym wątku ma znaczenie, ponieważ wtedy znamy całą historię choroby, nie musimy poszukiwać po innych wątkach.
Gdy np. nadal nikt nie odpowiadał na Twój post, to go 'podbij', np. napisz, że oczekujesz odpowiedzi :) Pozdrawiam
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group