1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wyczuwalny guz w dole pleców i ból biodra
Autor Wiadomość
arnii 


Dołączył: 28 Lut 2013
Posty: 2

 #1  Wysłany: 2013-02-28, 20:29  Wyczuwalny guz w dole pleców i ból biodra


Witam ,mam 36lat od ponad 2 mc zaczela bolec mnie prawa noga od biodra do kolana,bol zwiekszal sie w pozycji lezacej. Od okolo 3tyg podczas kapieli wyczulem guz na kosci,jest twardy nie przesuwalny przyegajacy do kosci w w jednym z dolkow na plecach w okolicy kregoslupa ledzwiowego po stronie prawej. Teraz ta okolica tez mnie zaczela pobolewac , bole tez sporadycznie pojawiaja sie na calym ciele aczkolwiek nie sa bardzo dokuczliwe czasem zaboli mocniej .wizyte u lekarza mam dopiero za mc.Czy moze to byc cos powaznego ?? wczesniej tzn rok temu tez mialem dolegliwosci zdrowotne , problemy z jelitami, mialem robione rozne badania sporo przeswietlen i TK ale juz wszystko sie teraz ulozylo. Jakie moga byc przyczyny tych bolow i tego guzka jakie badania trzba byloby wykonac?czy ktos z was mial cos podobnego?
 
greg1990 



Dołączył: 25 Wrz 2012
Posty: 203
Pomógł: 66 razy

 #2  Wysłany: 2013-02-28, 21:59  


Na pewno RTG i tomografia, albo rezonans tamtej okolicy kręgosłupa by nie zaszkodził. Myślę, że nie powinieneś czekać dłużej.

Idź do lekarza pierwszego kontaktu i niech ci wypisze skierowanie. Nie baw się w żadne czekanie miesięczne na nie wiadomo co.
 
arnii 


Dołączył: 28 Lut 2013
Posty: 2

 #3  Wysłany: 2013-04-07, 17:26  


witam ponownie, zrobiono MRI kregoslupa ledzwiwego i miednicy,(w tym miejscu wyczuwam bolacy guzek) opis jest dosc skapy i w jez angielski gdyz badanie mialem wykonywane w Macedonii gdyz tam chwilowo przebywam, z opisu wynika ze w kregoslupie ledzwiowym jak i w miednicy za znaleziono cech patologicznych , po podaniu kontastu nie wykazano ognisk patologicznego wzmocnienia, matwia mnie nadale te bole sa juz rozsiane na kosci calego ciala , takze kosci twarzy (policzki ,szczeki , glowy itp) pojawily sie tez dusznosci w klatce i bole , czy zdazylo sie ze MRI nic nie wykrylo , a inne badanie np zwykle RTG uwidocznilo zmiany na kosci lub innych struktur ???a i przepraszam za chaotyczne pismo.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group