1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wycięcie węzła wartownika
Autor Wiadomość
MATI 


Dołączyła: 21 Cze 2017
Posty: 3

 #1  Wysłany: 2017-06-21, 16:45  Wycięcie węzła wartownika


Witam,
zdiagnozowano u mnie czerniaka Clark II, Breslow <0,75, brak owrzodzenia, indeks mitotyczny 4/ mm. W poniedziałek mam mieć wycięty węzeł wartownika. Moje pytanie dotyczy tego czy ból gardła który mam od wczoraj może być przeciwskazaniem do wykonania zabiegu?
 
mf54 



Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 326
Pomógł: 42 razy

 #2  Wysłany: 2017-06-21, 17:52  


He he, ja miałem kaszel i się nie przyznałem. Operacja się udała pacjent żyje. :)

[ Dodano: 2017-06-21, 18:55 ]
A tak na poważnie, to chyba wcześniej wycięli Ci tego czerniak(co nic nie napisałaś), chyba że gdzieś najpierw wycinają wartownika. :shock:
 
MATI 


Dołączyła: 21 Cze 2017
Posty: 3

 #3  Wysłany: 2017-06-21, 18:37  


Hej,
miałam usunięty pieprzyk na przedramieniu. Wiedziałam, że coś niedobrego się z nim dzieje i nie mogę sobie darować, że nie poszłam z nim wcześniej. Lekarz uspokaja mnie, że wynik nie jest zły i dobrze rokuje ale jednak to nowotwór złośliwy i nieprzewidywalny. W każdym moim pieprzyku dopatruje się czegoś złego, przebadałam je chociaż w dniu badania nie pamietalam o wszystkich i muszę iść jeszcze raz :) . Pytam o to bolące gardło bo na pewno przeciwskazaniem jest opryszczka a gardło boli mnie sttasznie. Pech polega na tym, że pierwotnie zabieg misłam na 17 lipca ale zadzwonili że szpitala, że zwolnił się termin na 26.06. Kuruje się jak tylko się da ale nie wiem czy to pomoże. Nie pamiętam już kiedy mnie ostatnio tak bolało. Jak pech to pech :-(
 
fifi007 


Dołączyła: 21 Lis 2015
Posty: 543
Pomogła: 37 razy

 #4  Wysłany: 2017-06-21, 18:44  


Witaj :)
Przykro mi ,że tutaj dołączyłaś.
Dobra wiadomość jest taka ,że możesz zadawać różne pytania i zawsze ktoś postara się odp. czasem pocieszyć ,rozweselić.
Może powinnaś odwiedzić lek. (rodzinnego) pokazać gardło....jest jeszcze kilka dni do 26.
Pozdrawiam Cię .
Trzymam kciuki :okok"
 
MATI 


Dołączyła: 21 Cze 2017
Posty: 3

 #5  Wysłany: 2017-06-21, 19:06  


Dzięki, pewnie tak zrobię, nie chce zmarnować terminu gdyby się okazało że nie można by było przeprowadzić zabiegu. Mógłby ktoś z niego skorzystać.

No cóż trzeba być dobrej myśli ale pierwsze dni po otrzymaniu wyniku to szkoda gadać. Płacz na widok dzieci, teraz jest lepiej, myślę optymistycznie :-D :-D
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group