1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Richelieu
2010-07-15, 04:52
Rak migdałka podniebiennego
Autor Wiadomość
sm32 


Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2010-07-15, 00:06  Rak migdałka podniebiennego


Witam i na wstępie chce przeprosić za błędy i nieprawidłową znajomość pojęć medycznych .

Mam chorego tatę lat 55. Morze zacznę od początku tata zgłosił się do lekarza rodzinnego z trudnościami przełykania lekarz rodzinny zdiagnozował u taty zapalenie migdałka i zaczęło się leczenie po 2 miesięcznym leczeniu tego zapalenia zdecydowałem się z tata pojechać na badania czy a by na pewno to jest to co zdiagnozował lekarz okazało się że tata ma (guz raka migdałka podniebiennego) po czym zaczęły się problemy z oddychaniem tata trafił do 4 Szpital Wojskowy z Polikliniką we Wrocławiu na Weigla tam założono tacie rurkę tracheostomijna do oddychania po tygodniowym pobycie w szpitalu tatę skierowano do szpitala kolejowego na ul. wiśniowej w celu wykonania gastrostomii (taka rurka do karmienia)
oczywiście w każdym z tych szpitali tata nie otrzymywał prawie żadnych porcji żywieniowych ze względu na wykonywane zabiegi i strasznie schudł w tej chwili tata przebywa 3 ci raz w szpitalu kolejowym na wiśniowej z powodu źle wykonanej gastrostomii w tym ze szpitalu mam nadzieje ze mi ktoś pomorze gdzie i do kogo mam się zwrócić o pomoc jestem z Wrocławia pracuje mam siostrę ale siostra niestety też nie wie jak ma tacie pomoc
 
 
bartlomiejka 
Lekarz OTOLARYNGOLOG


Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 29
Skąd: Kielce
Pomógł: 29 razy

 #2  Wysłany: 2010-07-15, 13:50  


Należy się zgłosić do Ośrodka Onkologicznego najbliższego miejscu zamieszkania - w Waszym przypadku do Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu
http://www.dco.com.pl
Założenie tracheostomii i gastrostomii to dobry krok w celu podjęcia dalszego leczenie. Należy zabrać ze sobą wszystkie karty wypisowe ze szpitali, koniecznie wynik badania histopatologicznego
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #3  Wysłany: 2010-07-15, 13:56  


Zdecydowanie do DCO - czy Tato jest wogóle diagnozowany i leczony onkologicznie? czy wiecie jaki to jest guz?
Ewentulanie - laryngologia ul. Borowska.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group