1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
wodobrzusze, nowotwór wątroby
Autor Wiadomość
slawek85 


Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2010-05-20, 23:56  wodobrzusze, nowotwór wątroby


Witam.
Mama leży czwarty tydzień w szpitalu. zgłosiła sie tam ponieważ napuchł jej brzuch. stwierdzono powiększenie wątroby. robiono rozne badania i wszystko wychodzilo OK. dwa tyg temu otworzono jej brzuch w celu znalezienia przyczyny. spuszczono jej płyn z brzucha i pobrano wycinki tkankowe wątroby do badania histopatologicznego. Dzisiaj przyszedł wynik. ROZPOZNANIE:
Fragment wątroby w którym większość utkania stanowi ognisko z tkanki łącznej włóknistej, wśród której widoczne są proliferujące przewodziki wysłane nabłonkiem z cechami atypii. Materiał w bardzo znacznym stopniu uszkodzony termicznie, dokładna ocena zmian utrudniona. Obraz wymaga różnicowania między rakiem z dróg żółciowych i przerzutowym rakiem przewodowym trzustki. Komórki nowotworowe wykazują dodatnią immunoekspresję CYT.7, CYT19 i CYT AE1-wymienione cytokeratyny wykazują dodatnią immunoekspresję w obu typach rakach.

Lekarze nie dają szans.
Bardzo proszę kogoś o porade.
 
krzysiek 


Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Koszalin
Pomógł: 14 razy

 #2  Wysłany: 2010-05-21, 10:31  


tragedia kolego i szczerze Ci wspolczuje,a mam podobny problem do Twojego i znam ten bol.Pozdrawiam Cie i powodzenia oraz wytrwalosci w tym zeby dalej pomagac mamie i zeby jak najdluzej byla z Twoja rodzina.
_________________
Mamusia odeszła 10.10.2011 o 02:50. Spoczywaj w pokoju.Byłem razem z Nią i tatą do końca. krzysiek-matros
 
lucja54 


Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 89
Pomogła: 16 razy

 #3  Wysłany: 2010-05-29, 00:05  


Witam ja mam raka wątroby rozpoznanie rok temu jako wznowa po raku wpustu żołądka ,czuje się dobrze normalnie funkcjonuje jestem na chemii .Chemia zmniejszyła guzki i może będę operacyjna zwiększy się szansa przeżycia.Znam osoby walczące już parę lat obecne chemie bardzo pomagają i darują trochę czasu.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group