1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wakacje
Autor Wiadomość
AndrzejS 


Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 200
Skąd: Bielsko-Biała
Pomógł: 29 razy

 #46  Wysłany: 2010-07-12, 21:32  


Witam
ja przy mojej cukrzycy nie mogę już myśleć o takich dalekich wyprawach.A szkoda.
Cukrzyca to jednak straszne cholerstwo,nie wiadomo kiedy i skąd bierze się albo 400 albo spadek do 90.
Ale życzę powodzenia.
Pozdrawiam
 
Anula 


Dołączyła: 19 Mar 2009
Posty: 33
Skąd: Gliwice
Pomogła: 7 razy

 #47  Wysłany: 2010-07-13, 18:19  


A ja właśnie wróciłam z Chorwacji. Byłam z Córcią na super wakacjach - zakotwiczyłyśmy się w Tucepi (piękne) i z tamtąd robiłyśmy sobie wypady.
Morze ( 26 stopni) miałyśmy niemal pod balkonem, cień zapewniały nam rosnące wzdłuż plaży pinie, wszędzie blisko, a po przeciwnej stronie groźnie, ale zjawiskowo wyglądające Biokovo. Makarska, Split, Trogir, Sibenik - przecudne. Wspaniałe widoki i klimat w PN Krka.......muszę tam wrócić za rok.....muszę!
Pozdrawiam.
_________________
Anula
 
natka7 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 14 Cze 2009
Posty: 265
Pomogła: 42 razy

 #48  Wysłany: 2010-07-14, 11:38  


A ja dziś rozpoczełam swój urlop
cóż spędzę go jak zwykle w domu
w przyszłym tygodniu najazd rodzinki
pozdrawiam :)
 
maganana 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 241
Skąd: Bytom
Pomogła: 39 razy

 #49  Wysłany: 2010-07-18, 18:40  


ja w sobotę z rodzinką nad morze do Mrzeżyna. Ciocia zmarła 2 miesiące temu ale dom został i wujek (mąż jej również umierający na raka pęcherza) kontynuuje to co zaczęli czyli wynajem pokoi kempingów. Jest tam super, bo dom mają położony prawie w lesie do morza dosłownie z 5min przejść trzeba przez las a dla dzieciaków luksus, bo cały dzień na dworze. Wujek jedzie 20 na chemie wiec będzie po niej zdychał także mam nadzieję że się mu na coś przydam i pomogę. 14 dni nad morzem całą rodzinką na pewno będzie super.
_________________
Pozdrawiam
Marzena
 
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #50  Wysłany: 2010-07-18, 19:05  


hej Marzenko fajnie że odezwałaś się :-D ,

ja dziś wróciłam z Zakopanego. Uwielbiam góry, w tym roku byliśmy z dziećmi, więc musieliśmy przystopować dłuższe chodzenie i ewentualne zdobywanie szczytów. A na Krupówkach tłumy, jak zawsze, nie za bardzo to lubię :fucc:
 
 
maganana 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 241
Skąd: Bytom
Pomogła: 39 razy

 #51  Wysłany: 2010-07-18, 19:12  


dzięki ana7 :)
super!
syn nie dawno wrócił z Nowego Targu i Zakopanego-babcia go zabrała na małe wakacje.
teraz będzie morze, ale tak jak wspomniałam, mam obawy, bo będę w domu, w którym mieszkała do nie dawna moja ciocia (kuzynka taty która nie dawno odeszła na raka) a i wujek jej mąż jest umierający na raka, także atmosfera nie będzie dla mnie zbyt miła. Wujek zgrywa twardziela więc nie użala się nad sobą i nie chce litości, ale ja tak nie potrafię.
A morze polskie bardzo lubię . Co roku prawie tam wyjeżdzamy. Zawsze każde wyjazdy są z myślą o dzieciakach żeby im było dobrze i wygodnie, bo w końcu to oni są najważniejsi ;)
W przyszłym będą EUROCAMPY do Chorwacji chyba. Znajomi bardzo zadowoleni wrócili, byli we Włoszech za psie pieniądze z tym że byli już w maju, ale koniec sierpnia , września ceny są też niskie a dla dzieci jest super.przed domem plac zabaw, baseny....
a co tam jak już będę po takich wakacjach to sama wam opowiem a nie z opowieści innych :lol:

[ Dodano: 2010-07-18, 20:15 ]
Anula
my byliśmy na Istri w Puli jakieś 3 lata temu. Też Nam się bardzo bardzo podobało.
Chorwacja jest na prawdę piękna. Nie dziwię Ci się że chcesz tam wrócić ;)
_________________
Pozdrawiam
Marzena
 
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #52  Wysłany: 2010-07-18, 19:21  


Marzenko rozumiem że masz obawy, lęki- ale myślę że Wasza obecność dobrze zrobi Wujkowi. Zgodził się przecież żebyście przyjechali. Wie doskonale przez co przeszłaś.... czasami obecnośc bliskich pomaga, nie odmienisz, nie cofniesz przeznaczenia... dobrze że jedziesz...odpoczywaj, nabieraj sił i wdychajcie dużo dużo jodu na cały rok!!!! buziaki
 
 
maganana 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 241
Skąd: Bytom
Pomogła: 39 razy

 #53  Wysłany: 2010-07-18, 19:34  


dzięki kochana za ciepłe słowa :-D
będziemy wdychać i leniuchować na całego :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
Marzena
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group