1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
anna1982 - komentarze
Autor Wiadomość
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #1  Wysłany: 2012-06-08, 12:57  anna1982 - komentarze


>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


Witaj Aniu. :-D Moja mam też ma raka płuca-jest 1,5 miesiąca po operacji. Mam nadzieję, że wszystko się powoli wyklaruje i podjęte leczenie przyniesie wyczekiwane efekty. Mama musi uważać na infekcje ale najważniejsze jest też to żebyś Ty uważała na siebie, bo okruszek w Twoim brzuchu jest równie ważny jak mama. Oboje sią bezcenni. :-D Pozdrawiam ::thnx::
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
anna1982 


Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 47
Pomogła: 1 raz

 #2  Wysłany: 2012-06-08, 21:09  


witam dziękuję za ciepłe słowa Honoratko jest mi naprawdę ciężko ale wirze w to że będzie dobrze . A jak mamusia się czuję po operacji tak się o moją mamusię martwię jak piszę to już łza w oku się kręci pozdrawiam cieplutko Ciebię i twoją mamusię :)
 
smutasek1983 



Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 257
Pomogła: 59 razy

 #3  Wysłany: 2012-06-23, 21:40  


Trzymam za was kciuki,wszystko będzie dobrze!!:)
 
beata67 


Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 4

 #4  Wysłany: 2012-06-23, 22:50  


anna1982 napisał/a:
witam kochani czekam na ten dzień kiedy będzie operacja dzisiaj wszystko kupiłam potrzebne do szpitala :) i w poniedziałek wielki dla nas dzień jak ja bym chciała żeby było już po wszystkim na domiar wszystkiego moja dobra przyjaciółka która mnie wspierała i trzymała na duchu wczoraj sie dowiedziała że jej tata ma raka trzuski pół roku temu bolało go i mysleli ze to przepuklina a co sie okazało to guz jest duży co sie dzieję teraz razem siedzimy wieczorem i płaczemy pozdrawiam was cieplutko i trzymajcie za nas kciuki

Witaj Aniu !
Bardzo się ciesze, że jest w Tobie taka siła i wiara , że wszystko będzie dobrze. Moja kochana mama miała raka płuc z przerzutami do mózgu.Cała rodzina do końca walczyła . Ten nasz upór i jej chęć życia przedłużyło jej życie o 6 miesięcy. Teraz walczymy z rakiem płuc mojego teścia. Ma 78 lat i z dnia na dzień czuje się gorzej wszędzie szukamy pomocy ze względu na zły stan zdrowia , chore serce , nie można go leczyć operacyjnie, nie może mieć chemioterapii , nic ... , tylko hospicjum domowe . Ja , mój mąż i jego siostra ciągle wierzymy, że tato będzie z nami długo. Twoja mamusia jest dumna , że ma taka córkę a wkrótce będzie miała wnusię. Będę czekała na dobre wiadomości od Ciebie.
 
anna1982 


Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 47
Pomogła: 1 raz

 #5  Wysłany: 2012-06-24, 09:27  


Witaj Beato dziękuję za dobre słowa nie daję sobie do zrozumienie że mogłoby być żlę to jest moja mamusia .Bardzo ci współczuje z powodu twojej sytuacji jestem z tobą i ściskam cieplutko :) :) :) . Dzisiaj jadę do mamusi żeby nie myślała o jutrzejszym dniu ,dobrze mieć rodzinę która cię wspiera mnie wspiera też przyjaciołka która dopiero zbiera siły na walkę z rakiem u taty :uuu: ,a tak to jestem sama męża nie ma za granicą jest siosta młodsza która się odsuwa od tej ciężkiej sytuacji ale mam w domku jeszcze jędną pociechę synka który ma 8 lat i jest oczkiem w głowię wszędzię go pełno czyste złoto trzymam za ciebie beatką kciuki i za twojego tatusia
jak dobrze że jest takie forum bo można sie wygadać
miłego dnia życzę :)
 
anna1982 


Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 47
Pomogła: 1 raz

 #6  Wysłany: 2012-06-28, 07:59  


Witam właśnie mamusię zabrali na salę operacyjną Trzymajcie kciuki ja prawie całą noc nie spałam nie mogłam
 
anna1982 


Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 47
Pomogła: 1 raz

 #7  Wysłany: 2012-07-20, 17:49  


witam was wszystkich z mamusią coraz lepiej leżała na intensywnej po operacji całą dobę moja mamusia jest naprawdę twardą osobą jak wróciła na salę pooperacyjną to po 2 godzinach wstała i chodziła :) rozmawiałam z lekarzem i powiedział ze wyciął 2 płaty z prawego płuca węzły chłonne były czyste ale i tak wycieli do zbadania teraz czekamy na wyniki przez cały czas byłam z mamusią dlatego nie pisałam . Kochani tak się cieszę że wycieli a to czekanie jest naprawdę trudne . :uuu:
 
anna1982 


Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 47
Pomogła: 1 raz

 #8  Wysłany: 2012-08-30, 17:58  


witam kochani przepraszam ze tak długo sie nie odzywałam ale cały czas z mamą a tam nie mam dostępu do komputera moja mamusia czuję się dobrze wyniki przyszły i wiem ze to rak złosliwy jak będę miała przy sobie wyniki to je przeslę 4 wrzenia zaczynamy chemię 4 cykle słabej mama sie dobrze trzyma psychicznie pomogły długie rozmowy wieczorami ze mną teraz jadę w niedzielę do mamusi i zabiorę wszystkie wyniki i je tutaj wkleję .Pamiętam rozmowę z onkologiem bardzo dobrym wspaniały człowiek powiedział do mamusi jest Pani zdrowa bo raka nie ma ale ja dam chemię osłonowej z tego jak czytałam to węzły chłonne czyste pozdrawiam
 
anna1982 


Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 47
Pomogła: 1 raz

 #9  Wysłany: 2013-04-05, 07:59  


Witam was wszystkich chcialam wam napisac ,że u nas wszystko wpozadku . Mamusia super sie czuję ,prześlismy wszystko i operacje i chemię ,i jest wszystko ok . 9 Pażdziernika urodzilam zdrową sliczna córeczkę ,babcia nie może sie nacieszyć :) .Jezdzimy na katrolę co pół roku i jest wszystko ok ,tak sie ciesze i chciałam sie z wami podzielić tą radościa :) . Niestety znowu zaczynamy walkę z tym gadaem ,tym razem u teścia Rak DROBNOKOMÓRKOWY i na dodatek węzły chłonne zajętę :uuu: .Teściu żle znosi chemie ,jest coraz słabszy ahh. Dlaczego nie wymyślili jakiegoś leku ,żeby ludzie nie musieli tak cierpieć :<: . Pozdrawiam was wszystkich mocno i cieplutko,trzymam mocno kciuki za wszystkich ,ktorzy walczą z gadem :) .Pozdrawiam
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group