1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: WYNIK BADANIA RTG
zufed

Odpowiedzi: 223
Wyświetleń: 79684

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-21, 22:51   Temat: WYNIK BADANIA RTG
ja miałam na myśli tabletki przeciwwymiotne.co do czegokolwiek na krew to dopiero jeżeli wyniki ulegną pogorszeniu myślę, że dostanie.nie daje się raczej niczego profilaktycznie.
profilaktycznie może tata pić sok z buraków i brać ecomer ( jak lekarz nie będzie miał nic przeciwko)

jak zrobiłam zamieszanie to przepraszam :)

co do jedzenia tego na co ma ochotę, to się zgadzam, ale uważam za lekka przesadę zostawianie pacjenta bez tabletek przeciwwymiotnych po chemii.
ja po chemii to za przeproszeniem zwracałam obiad z przed tygodnia, także całe szczęście, że twojemu tacie nic takiego się nie dzieje.

trzymajcie sie

zuza
  Temat: WYNIK BADANIA RTG
zufed

Odpowiedzi: 223
Wyświetleń: 79684

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-21, 22:37   Temat: WYNIK BADANIA RTG
banialuka napisał/a:
...tabletki p.wymiotne sa zawsze przepisywane, ale moze tylko mi sie wydawało, może to nie jest jakimś standardem.


z tego co się orientuje to jest to standardem, powinien tata mieć je przepisane do domu.nawet jeśli miałyby się nie przyda musicie je mieć.upomnijcie się jak pójdziecie do lekarza.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group