1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
zufed

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 16765

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-26, 21:45   Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
momus7, zostawmy co było, szkoda nerwów. Najważniejsze, że wizyta w hospicjum już jutro i mam nadzieję, że będzie owocna i Mąż wreszcie przestanie cierpieć i otrzyma należyta opiekę lekarską i pielęgniarską również.
Koniecznie daj znać co załatwiłaś.

pozdrawiam ciepło

zuza
  Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
zufed

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 16765

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-24, 19:07   Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
Dokładnie tak, mam nadzieję, że moja wypowiedź nie wskazywała inaczej.
  Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
zufed

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 16765

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-24, 18:22   Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
sylwiim, ten termin październikowy to skandal poprostu...


Na początek zrób jak radzi tara, mnie również leki przepisane w poradni leczenia bólu wypisuje lekarz rodzinny bez żadnego problemu.

Jeśli nic nie załatwicie, porozmawiaj z lekarzem prowadzącym, może on ma możliwość przyspieszania terminy w poradni.
  Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
zufed

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 16765

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-23, 21:59   Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
sylwiim, rozumiem, że mówimy o opiece hospicjum dla Taty czy o samej poradni leczenia bólu?

Aby dostać się do poradni leczenia bólu wystarczy skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Nie wiem w jakim mieście mieszkacie, ale w Krakowie nie ma problemów z terminem. Rejestruje się i jestem przyjęta tego samego dnia (wiem, bo korzystam z takiej poradni).

Natomiast jeśli pytasz opiekę hospicjum, poproście lekarza o skierowanie i z takim skierowaniem trzeba udać się do Hospicjum w Waszym mieście. W takim wypadku będzie Tata miał zapewnioną opiekę lekarza i pielęgniarki 24h/dobę w domu.

Z jakiego miasta jesteście?

Czy Tata obecnie otrzymuje jakieś leczenie przeciwbólowe?

Niedopuszczalne jest, aby czekać z ustawieniem leczenia do października!

pozdrawiam

zuza
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group