1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: EDYCJA własnych postów na forum.
zoi

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 14545

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2010-04-19, 18:49   Temat: EDYCJA własnych postów na forum.
Tak, teraz zrozumiałam. Przepraszam, że zawracałam głowę pytaniem, nie przeczytawszy uprzednio tegoż tematu <idiota>
Pozwolę sobie skomentować dziwne jak dla mnie zachowanie użytkownika "zevit", które uważam za bardzo niedojrzałe, niepoważne oraz świadczące o kompletnym braku szacunku dla wszystkich pozostałych użytkowników naszego forum :roll:
W tym kontekście decyzja o całkowitym zablokowaniu możliwości edytowania postów jest w pełni uzasadniona. Popieram.
Niektóre fora mają funkcję edycji włączoną dopóki ktoś nie odpowie na dany post, ale jeśli o mnie chodzi i bez tego mogę się obejść. I tak niezmiernie rzadko z tego korzystałam. Będę po prostu odtąd bardziej dbać o jakość i formę własnych wypowiedzi i sprawdzać je przed wysłaniem. Ostatecznie forum to nie gadu-gadu i nie ma powodu, żeby się spieszyć, więc podgląd właściwie wystarczy, a dopisać przecież zawsze coś można, jak człowiekowi coś tam umknie. Zachęcam do staranności również wszystkich pozostałych.
Pozdrawiam :)
zoi
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group