1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: RAK PLUC PRAWOSTRONNY RAKOWIEC CARCINOID
zaneta2507

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6178

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-11-11, 16:05   Temat: RAK PLUC PRAWOSTRONNY RAKOWIEC CARCINOID
cytuje opis ;
Chora z rozpoznanym na oddziale zachowawczym rakiem niedrobnokomórkowym płuca prawego/rakowia?/przyjeta celem leczenia. W dniu 08,07,2015r wykonano bilobektomie dolna z limphadenektomia. W tracie operacji mały płat górny nie wypełnił jamy opłucnej w całosci. Obraz radiologiczny niewypelnia jamy opłucnej utrzymał sie w tracie przebiegu pooperacyjny. Wykonano bronhoskopię kontrolną i usg klatki piersiowej. Bez powikłań. Po rozdrenowaniu w stanie ogolnym dobrym z raną gojącą się przez rychłozrost wypisana do domu.
  Temat: RAK PLUC PRAWOSTRONNY RAKOWIEC CARCINOID
zaneta2507

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6178

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-11-11, 15:52   Temat: RAK PLUC PRAWOSTRONNY RAKOWIEC CARCINOID
w zus uznali ze nie potrzebna mi rehabilitacja , tak mam , opis , tylko nie wiem jak je dodac
  Temat: RAK PLUC PRAWOSTRONNY RAKOWIEC CARCINOID
zaneta2507

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6178

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-11-09, 17:11   Temat: RAK PLUC PRAWOSTRONNY RAKOWIEC CARCINOID
witajcie jestem juz po operacji . Był to rakowiak płuca prawego 08,07,2015. Bez przezutów. wyciete było 2 płaty. w chwili obecnej jest mi ciężko , bylam na komisji w ZUS to uznano , że to nie był rak tylko rako podobne , dano mi swiadczenie rehabilitacyjne na 6 miesiecy , powiedzcie mi jak potem wrocic do pracy , w jakich warunkach moge pracowac itp dziekuje i pozdrawiam.
  Temat: RAK PLUC PRAWOSTRONNY RAKOWIEC CARCINOID
zaneta2507

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6178

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-06-28, 20:54   Temat: RAK PLUC PRAWOSTRONNY RAKOWIEC CARCINOID
ze to jest rak wiem z bronchoskopii , nie mam zadnych swoich papierow bo jestem na przepustce.
  Temat: RAK PLUC PRAWOSTRONNY RAKOWIEC CARCINOID
zaneta2507

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6178

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-06-28, 19:12   Temat: RAK PLUC PRAWOSTRONNY RAKOWIEC CARCINOID
jest to rak złosliwy tak mi powiedziano.
  Temat: RAK PLUC PRAWOSTRONNY RAKOWIEC CARCINOID
zaneta2507

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6178

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-06-28, 11:16   Temat: RAK PLUC PRAWOSTRONNY RAKOWIEC CARCINOID
witam mam na imie Żaneta mam 27 lat , o raku dowiedzialam sie nie dawno , 2 msc temu zachorowalam na b.duze zapalenie pluc , po wyjsciu ze szpitala nie skierowano mnie do pulmonooga bo nie potrzeba , tylko jedynie zrobic rtg klatki , po miesiacu zrobilam rtg klatki cos wyszlo , poszlam prywatnie , lekarz podejrzewał sarkoidoze , kazał zrobic Tk klatki sarkoidoze wykluczył , skierował mnie na bronchoskopie do Otwocka , zrobiono mi ja , po tygodniu czekania wyszło rak puca prawego , jest po srodku pluca i jest jeszcze maly.
czy są przeżuty??? nie wiem nic nie wiem , moja doktor niema czasu , i trafiłam na to forum chce sie dowiedziec cos o tym dziadostwie ;
co moge jesc?
co moge pić?
czy moge przebywać na duzym slońcu?
jak powinnam sie ubierac , czy normalnie czy uwazac zeby sie nie przeziebic ?
chce jechac nad morze przed operacją , na co powinnam zwrócic uwagę?
Prosze o jakie kolwiek porady.
Jak sie czuje? czuję sie różnie , mam zawroty glowy bola mnie kosci , mdłości , malo jjem malo pije , myśle pozytywnie , mam corke ma 6 lat meza rodzine ktorzy bardzo mnie wspieraja , dobrze ze jeszcze jezdze autem :) pozdrawiam i prosze o odpowiedz Zaneta
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group