1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
zagubiona1974

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124276

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-12-17, 19:24   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
Witaj Krzysiu :)
Cieszę się, że u Ciebie wszystko OK :-D . Mam pytanie w związku z tarczyca- miałeś jakieś dolegliwości w związku z dość wysokim poziomem TSH? Ja od śmierci Taty również mam niedoczynność i Hashimoto i teraz, w okresie zimowym musiałam zwiększyć dawkę, bo zasypiam na stojąco. Pozdrawiam Cię serdecznie :lol:
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
zagubiona1974

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124276

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-02-04, 14:32   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
Witaj Krzysiu:) Dawno mnie tu nie było,ale widzę że u Ciebie wszystko OK. Masz się dobrze:) Oby tak dalej:) Pozdrawiam serdecznie;)
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
zagubiona1974

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124276

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-12-13, 16:04   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
Witaj Krzysiu:) Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko OK. POzdrawiam serdecznie i ślę pozytywne fluidy:)
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
zagubiona1974

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124276

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-09-03, 15:10   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
przykro mi bardzo z powodu pani helenki, wyrazy współczucia ::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
zagubiona1974

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124276

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-08-22, 08:58   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
Dawno mnie tu nie było:) ... gratuluję Krzysiu:) a za Twoją znajomą trzymam kciuki
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
zagubiona1974

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124276

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-27, 21:23   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
Krzysiu, oby tak dalej:) Życzę Ci jeszcze wielu takich rocznic z pomyslnymi wynikami:) pozdrawiam :) :) :) :mrgreen:
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
zagubiona1974

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124276

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-29, 13:12   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
Bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko w porządku:) pozdrawiam serdecznie:)
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
zagubiona1974

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124276

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-16, 21:05   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
Kmis , wiem co czujesz... ja jutro będę towarzyszyć mojemu Tatusiowi w Jego ostatniej drodze... Nie wiem jak to będzie... nie wiem , czy dam radę... to tak bardzo boli... nir ma GO ze mną drugi dzień, a ja już tęsknię...
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
zagubiona1974

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124276

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-01-30, 17:37   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
witaj:) baaardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko w najlepszym porządku:) pozdrawiam serdecznie
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
zagubiona1974

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124276

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-12-22, 20:41   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
śledzę twój wątek i trzymam kciuki:) pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group