1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
wronka

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123100

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-13, 08:59   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
asereT - Twój Mąż mial naświetlania w ŚCO? To jest taki wrzosowy oddział czy mi się pomieszało? Mój tata po naświetkaniu brał Pabi Dexamethazon w dawkach 8-8-4. Cała fiolka szła nam na dzień. I mieliśmy tą dawkę zmniejsza co 3 dni o jeden.

Co prawda na wypisie mieliśmy w zalecieniach dużo niższe dawkowanie (Chyba 2-2-1). Ale na szczęście trafiliśmy na zastępczynie oddziału radioterapi , która potraktowała nas bardzo serdecznie i i indywidualnie i ustaliła właśnie takie .

Mnie się wydaję, że ustalona dawka jest jedna za mała .
Być może zwiększa się obrzęk mózgu?;/
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
wronka

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123100

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-07, 08:49   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Ohhh;/



asereT napisał/a:
bo lekarze widząc mego męża stwierdzali że jest on w 100% wydolny i w 100 % kondycji zdrowotnej..nie sprawdzając czy karnacja męża nie stwarza tylko pozorów że tak jest..


Z tego co Opisujesz to scyzoryk się w kieszeni otwiera;/
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
wronka

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123100

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-06, 13:11   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Jak Napisałaś te Nazwiska to skojarzyłam. Babcia chodzi do Gębskiego:)
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
wronka

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123100

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-06, 08:33   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Witaj.
Tak po cichu podczytuję Twój wątek. Bardzo podziwiam Twoją silną postawę i Twojego Męża.
Przykro mi , że Masz tak nieprzyjemne doświadczenia z ŚCO [nooo] Ja wiem, ze notorycznie tam jest poszukiwanie kart i wyników badań pacjentów, bo zaginęły w akcji ::mur::
Moja babcia chwaliła sobie bardzo swojego chemika. Nie pamiętam jak się nazywał ale jak będę u niej to zapytam.
Co do ogległych terminów radioterapii, to niestety prawda. Mojemu Tacie wyznaczli naświetlanie za miesiąc i tydzień od zapisu. Ale stawalismy na głowie by przyspieszyć i udało sie. Był przyjęty na oddział w po 2 tygodniach.

Pozdrawiam serdecznie :flower:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group