1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
wronka

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299314

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-09-27, 09:37   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Jeszcze raz dziekuję absenteeism i Mark
Patrząc na te wskaźniki wydaje mi się , że w naszym regionie ciężko je przekroczyć, komuś , kto rozpoczynal by dopiero pracę.
Tak czy inaczej dobrze będzie bo chociaż wiedzą na czym stoją:)
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
wronka

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299314

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-09-26, 11:11   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
absenteeism -dziękuję bardzo za pomoc:)
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
wronka

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299314

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-09-26, 09:45   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Witam.
Moje pytanie dotyczy renty rodzinnej. Miesiąc przed śmiercią taty siostra skończyła 18 lat. Uczy się teraz w klasie maturalnej. Mama jest osobą niepracującą ma 51 lat. Z tego co znalazłam w internecie renta przysługuje im obu. I tu zaczynaja się moje pytania. Czy jest to jedno świadczenie czy każda dostaje osobną swoją część? I drugie: siostra w przyszłym roku wybiera się na studia. i czy by zachować rentę muszą być to studia dzinne czy mogą być to zaoczne (oczywiście wtedy podjęła by równeż pracę) Czy są jakieś limity dochodów by nie stracić renty? czy może jedno bezwzględnie wyklucza drugie?
Przepraszam , że trochę zagmatwałam tą wypowiedź , ale ja jestem kompletnym laikiem i trzeba mi wyłożyć kawę na ławę w tej kwestii, dlatego tyle być moze durnych pytań. .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group