1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: asia77 - komentarze
voli

Odpowiedzi: 640
Wyświetleń: 65854

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-12, 15:13   Temat: asia77 - komentarze
Moja mama też strasznie się tym przejmowała... . Bałem się o jej serce bo tak to wszystko przechodziła... . Nie wiem co mogę Ci doradzić :| Ja pomimo tego że Taty nie ma od 9.04.2011 mysle o Nim codziennie i tesknie... . Takie jest to nasze zycie... :|

[ Dodano: 2011-11-12, 15:14 ]
Powiedz Tacie że go Kochasz:-) Na pewno się usmiechnie.
  Temat: asia77 - komentarze
voli

Odpowiedzi: 640
Wyświetleń: 65854

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-12, 15:07   Temat: asia77 - komentarze
Ja byłem w sytuacji, że Tato nie wiedział prawdy ani mama. Prosiłem znajomego wpływowego lekarza żeby nie mówił, tak samo dzwonił do innego szpitala w innym mieście pomagał załatwić żeby nie powiedzieli nic tak bezpośrednie w stylu " nie ma juz szans ". Tato mimo wszystko wiedział co się dzieje. Znał swój organizm. Pytałem go jak się dziś czuje, a on mówił bez zmian- lepiej nie bedzie. Pozniej powiedzialem delikatnie rodzicom prawde. Ze jest rak, ale ze trzeba sie ratowac i leczyc. No i tak moi wrazliwi rodzice zyli tym leczeniem, tą paliatywną radioterapią itp. Jak mówić to wg mnie delikatnie i stopniowo. Mówić tak żeby nie załamać.

Pozdrawiam,
T.

[ Dodano: 2011-11-12, 15:10 ]
Myśle że kazdy lekarz jezeli poprosisz nie powie nic co moglo by zlamac nadzieje... .
  Temat: asia77 - komentarze
voli

Odpowiedzi: 640
Wyświetleń: 65854

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-12, 14:28   Temat: asia77 - komentarze
krado, asia77,

Trzymajcie się :uuu: :uuu: :uuu:

Wykorzystajcie jak najlepiej ten czas... . Nie można tłumić uczuć. Bardzo mi przykro, że Wasi bliscy zachorowali. Ja też straciłem Tatę przez Raka. Wiem jak to jest... Znam to uczucie "oczekiwania" na to co będzie... .

Pozdrawiam,
Tomek
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group