1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: religia a hospicjum
voli

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6847

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-05-11, 11:41   Temat: religia a hospicjum
Złóż skargę do Dyrektora placówki jeżeli czujesz, że potraktowano Was niewłaściwie. :roll: . Może w przyszłości, ktoś inny o podobnych przekonaniach będzie inaczej potraktowany.
  Temat: religia a hospicjum
voli

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6847

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-05-11, 11:23   Temat: religia a hospicjum
Witaj

Hospicjum zostało założone przez chrześcijan, od zawsze placówki tego typu były związane z zakonnikami i opieką również osób zakonnych. Ja osobiście jako katolik nie mam nic przeciwko temu, że na ścianach są symbole religijne itp. Nikogo nie można zmusić do nawrócenia się, nawet nie powinno się tego robić. Idąc do hospicjum mieliście świadomość, że są tam księża, symbole religijne itp. Nikt Was nie zmuszał prawda? Uważam, że kwestia kradzieży rzeczy osobistych jest niedopuszczalna i należało by to zgłosić u Dyrektora Hospicjum.

Cytat:
Przepraszam, ze pisze tak dlugo chodzi mi tylko o to, ze nie wazne kim sie jest. W hospicjum jest miejsce dla katolika, ateisty i muzulmanina, pacjenci z rakiem cierpia i walcza podobnie.


Tak jak napisałaś, Twojej mamy pomimo tego, że była osobą, która nie wierzyła w Boga nikt nie piętnował i nie robił jej krzywdy. Miała opiekę podczas pobytu w tej placówce. Prawda?

Lekarze przyzwyczaili się, że większość podopiecznych to osoby wierzące może dlatego wracał do kwestii wiary?

Pozdrawiam,
Tomek :roll:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group