1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak guzkowy Clark V Breslow 15mm
vitty

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 74317

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-03-22, 11:39   Temat: Czerniak guzkowy Clark V Breslow 15mm
Nie mogę się pozbierać po tym jak dowiedziałem - najpierw o Rafale, później Sylwii. Było w niej tyle radości, dystansu do choroby i siebie samej. Czytam jej ostatni, tłustoczwartkowy wpis i jakoś nie dociera do mnie że jej już z nami nie ma.

heja wszystkim dziubaskom jestem po operacji wycięcia guzków podskórnych na głowie i czole, dochodzę do siebie, na razie robię przerwę od chemioterapii i przyznam że szczerze zastanawiam się nad całkowitym zrezygnowaniu z tej chemii bo raz że nie pomaga a dwa to nawet nie zatrzymała rozwoju choroby więc myślę, po co się truć? teraz czuję jak mój organizm wraca do siebie po cyklu, w końcu wraca apetyt, tak niewiele ale dla mnie to już coś.
Ogólnie to czuję się w kratkę, psychicznie jest w porządku, gorzej fizycznie- mam nowe guzy podskórne, plus nowe powiększone węzły chłonne, no i ta noga, porażka ciężko mi chodzić, jest totalnie opuchnięta i drętwa, zastrzyki nie pomagają, no ale zawsze może być gorzej więc nie chce bardziej narzekać.
Ile pączków zjedzonych?? meldować mi się tu !!! ;) całuję każdego z osobna ::thnx:: :flower:


https://www.youtube.com/watch?v=6dscsGRjpxk
::rose::
  Temat: Czerniak guzkowy Clark V Breslow 15mm
vitty

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 74317

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-03-22, 10:47   Temat: Czerniak guzkowy Clark V Breslow 15mm
Sylwia odeszła 18 marca.
::rose::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group