1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Odżywianie przed i po chemioterapii
vioom

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9811

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-05-31, 01:37   Temat: Odżywianie przed i po chemioterapii
Ptaszenio napisał/a:

Co do medycyny niekonwencjonalnej, to ja podążam za drogowskazem skierowanym w zupełnie inną stronę. I całe to forum też - zgodnie zresztą z obowiązującym tutaj regulaminem.

Bo generalnie medycyna "niekonwencjonalna" (nieakademicka, naturalna, szamańska, magiczna, zmyślna, czy jakiegokolwiek słowa byśmy nie użyli) bazuje na odczuciach ducha a nie racjonalnych i wytłumaczalnych dowodach naukowych. Nawet jeśli zjedzenie codziennie jednego mlecza ma mnie uwolnić od wszelkich chorób (a świadczy o tym tylko i wyłącznie moja wiara) nie oznacza to, że mlecz ma jakiekolwiek działanie pozytywne na mój organizm. Prawdopodobnie, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z moim planem będzie to zasługa zdrowego organizmu, dobrych genów a najmniej (a zapewne wcale) mlecza jako cudownego leku. Co więcej - tyczy się to tych wszystkich noni, gravioli, pierzgów, pizdków czy czegokolwiek innego, traktowanego w charakterze suplementów diety czy innych pierdół. Obecnie brak jakichkolwiek udowodnionych naukowo przesłanek, by stosowanie wyżej wspomnianych i szeregu jeszcze innych środków miało cokolwiek pomóc. Za to cudownie drenuje to portfele naiwnych chorych i ich rodzin...

[...] [wydzielone do odrębnego wątku]

Pozdrawiam!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group