1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: mammobus
vioom

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 16780

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-01-02, 14:05   Temat: mammobus
urania, właśnie o to mi chodzi... Polak - specjalista nauk wszelakich. Im mniej orientuje się w temacie tym bardziej wybitnym specjalistą śmie się określać...
  Temat: mammobus
vioom

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 16780

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-01-02, 13:29   Temat: mammobus
Jak ja nie znoszę takiego pier... gadania. Słyszałem, że marchewka może być smaczniejsza od jabłka - moja sąsiadka tak powiedziała... więc coś w tym jest! Ludzie! Konkretne dowody! Bo z takiej rozmowy opartej na domniemaniach, wyobrażeniach i chiński bóg wie czym jeszcze robi się bełkot, który zaciemnia cały obraz. W mammobusach nie chodzi o postawienie rozpoznania - chodzi o badanie przesiewowe! Tak jakby dziwić się, że RTG p-a nie wykrywa 1/2 małych zmian w płucach, które w TK są pięknie widoczne...

Pozdrawiam serdecznie!
  Temat: mammobus
vioom

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 16780

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-01-02, 01:11   Temat: mammobus
Wiesz... Ostatnio moja ciotka powiedziała znachorowi Wieśkowi, że była u szamana Krzyśka. Znachor Wiesiek absolutnie zakazał jej wizyt u szamana Krzyśka ponieważ "tak". Powiedział, że nigdy więcej nie powinna chodzić do Krzyśka a tylko i wyłącznie do niego... czyli Wieśka!

Z całym szacunkiem ale... Nie wiadomo jakiego lekarza chodzi. Nie wiadomo o jaki okres czasu chodzi. W końcu nie wiadomo nic a pytanie zadane jest z oczekiwaniem konkretnej odpowiedzi. Odpowiedzenie na nie w tym świecie jest niemożliwe. Uściślij proszę swoje zapytanie z podaniem wszystkich szczegółów a mam nadzieję, uda się rozwiać Twoje wątpliwości!

Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group