1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak
vanceon

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16465

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-07-10, 20:39   Temat: Chłoniak
Ogólnie nie rozumiem postawy chorych. Jak można być przygnębionym? Dla mnie raczej naturalną reakcją byłaby wola walki i pozytywne nastawienie. Nie można cały czas być zdołowanym. U niektórych leczenia trwa latami. Ja sobie nie wyobrażam takiej postawy np. przez 10 lat.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-07-10, 20:41 ]
Myślę, że nikt z nas - zdrowych - nie ma prawa oceniać postawy osoby chorej. Można myśleć wiele rzeczy o tym, co by było gdybyśmy zachorowali, ale jakby było naprawdę tego nie wie nikt.

  Temat: Chłoniak
vanceon

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16465

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-07-09, 23:43   Temat: Chłoniak
Z tego co czytam o rodzaju chłoniaka, to nie ma się co bardzo przejmować. Tak jak mówi Mina78, po wgłębieniu się w temat o tym paskudztwie, dochodzi się do wniosku, że nie jest to aż tak straszne. Ja się tego trzymam, chociaż mój tata ma IV stopień chłoniaka, węzły chłonne wszędzie zajęte i jeszcze jakiś naciek na jelito cienkie. Za 3 dni pierwsza chemia i mam nadzieję, że pierwszą rundę wygramy. Życzę powodzenia! Pokonanie tego jest możliwe. Trzeba tylko dodać trochę od siebie, modlić się, dobre odżywianie, odpowiedni lekarze i tok leczenia. Trzymam kciuki. Będzie dobrze.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group