1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
urania

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126178

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-06-26, 09:06   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Mark napisał/a:
Osamotniony na forum chyba nikt nie jest, ... no może czasami, nie wszyscy przyznają się natomiast skąd są, wszak nie ma się czym chwalić.


Ależ Mark, bez obaw, ja z północy i do tego w trakcie leczenia. Udanej zabawy życzę.
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
urania

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126178

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-06-25, 19:10   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Katarzynka36 napisał/a:
Witajcie!
Zadroszczę silnej śląskiej reprezentacji :mrgreen:

Ja jestem jakaś taka chyba osamotniona "regionalnie" na tym forum:)

Wielkopolska - Poznań...




Katarzynko, chyba meldunku Gazda sprawdzać nie będzie ?
Pozdrawiam
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
urania

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126178

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-02-13, 12:51   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
skiper napisał/a:
urania napisał/a:
Moje wypowiedzi dotyczyły opcji spotkania wg koncepcji II. Oczywistym jest, że w świetle sytuacji przedstawionej przez DumSpiro – Spero, na ten czas dyskusję należy uznać za zamkniętą.

Jasne- najłatwiej zamknąć dyskusję, tylko należałoby dopisać : "ze swojej strony" - bo inni mogą mieć odmienne zdanie :)


Co do Twojej uwagi jw.
Dodanie „ze swej strony” nie będzie zgodne z moją intencją i niczego nie zmieni, dyskusja została zamknięta przez fundację. W tym fragmencie niniejszego postu rozmawiamy o koncepcji II.

Przechodząc do koncepcji I:

skiper napisał/a:

Z jednej strony może i tak, z drugiej, jak to nazwała Urania "koncepcja I" - z własnej incjatywy forumowiczów, jest jak najbardziej możliwa. Wszystko zależy od chęci osób zainteresowanych.


Które jak widać mają tendencję spadkową. Twój zapał może udzieli się innym, sadzę jednak że jest potrzebny czas.

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
urania

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126178

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-01-02, 21:53   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
skiper napisał/a:
Poczytałem sobie ten wątek i ... uśmiałem się :)
Pomysł i zamiary górnolotne, nawet sporo chętnych- cóż jeśli brak realizacji.

Przeczytałam watek z góry na dół i z dołu do góry i żadnych elementów rozrywkowych nie mogę dostrzec. Poczucie humoru widać mamy różne.

skiper napisał/a:
Wstrzymam się chwilę z dalszą wypowiedzią ciekawe co myślą o tym inni forumowicze?

Ponieważ moje posty są w tym wątku, odpowiadam.
W mojej ocenie w tym wątku, przeplatają się dwie koncepcje zjazdu forumowiczów, które powinny być traktowane zupełnie odrębnie, a stało się zupełnie inaczej.
koncepcja I – to spotkanie z inicjatywy forumowiczów, organizowane przez forumowiczów, wg koncepcji forumowiczów, finansowane przez forumowiczów.
koncepcja II– to spotkanie zorganizowane przez fundację DumSpiro-Spero , wg koncepcji fundacji, finansowane przez fundacje.
Jedno nie zastępuje drugiego.

Moje wypowiedzi dotyczyły opcji spotkania wg koncepcji II. Oczywistym jest, że w świetle sytuacji przedstawionej przez DumSpiro – Spero, na ten czas dyskusję należy uznać za zamkniętą.
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
urania

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126178

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2010-09-26, 10:19   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
W nawiązaniu do dyskusji w temacie tego wątku, w postach http://www.forum-onkologi...t2122.htm#35037 :


Punktem wyjścia jest dobry pomysł na taki zjazd. Można go sprowadzić do przyjemności, ale może też połączyć z jakimś sensownym przedsięwzięciem (projektem) podjętym przez fundację w ramach działalności statutowej ukierunkowanej na potrzeby pacjenta. Na pewno łatwiej też będzie o sponsora kiedy charakter spotkania będzie miał coś więcej niż charakter towarzyski.
We wcześniejszym poście napisałam, że dla mnie istotny jest program zjazdu i faktycznie tak jest. Nie napisałam tego wcześniej(potraktowałam to jako oczywistość), ale warunkiem koniecznym mego ew. uczestnictwa jest otrzymanie zaproszenia od zarządu fundacji.
Termin zjazdu - wszystko w swoim czasie.
To tyle z mojej strony jeśli chodzi o ew. spotkanie, którego organizatorem miałaby być fundacja.
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
urania

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126178

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2010-08-04, 22:19   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Przedstawiona została propozycja sfinansowania zjazdu przez sponsora. Zapewne sponsor nie zrobi tego bezinteresownie, dlatego dla jasności zapytam „w jaki sposób uczestnik ma (powinien) się zrewanżować za sfinansowanie jego uczestnictwa?”

Wstępna deklaracja tak, ale ostateczna decyzja z chwilą poznania szczegółów tj. terminu, miejsca, programu zjazdu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group