1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ultra - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 6217

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-22, 21:49   Temat: ultra - komentarze
Hej,
Jakoś leci. Dzieci mi się pochorowaly, bo w kościele był straszny ziąb. Pierwsze 3 dni po pogrzebie nie odstępowały mnie na krok, teraz tez mama i mama. One sa takie mądre, tyle rozumieją , szczególnie 6 letni synek. Mowi " mama nie płacz babcia jest u JEzusa i kiedyś się z nią spotkamy" i dodaje " ale za bardzo bardzo długo".
Raz miałam taka sytuacje , ze chciałam zadzwonić do mamy. I te sekundy, kiedy uświadomiłam sobie , ze juz tego nie zrobię to był koszmar.
Teraz ZUS i całe te biurokracyje mnie zajmują , bo mama była w trakcie przechodzenia na rentę. Ale nie ma do dziś decyzji.
Staram się nie myślec, a jak mnie nachodzi rozpacz to popłacze sobie, pójdę do pokoju gdzie leżała, położę się tak jak ona i rycze. I wącham ten wałek przeciwodllezynowy pod ucho i czuje jej zapach i mi lepiej się robi.

[ Dodano: 2014-01-22, 21:51 ]
I czuje się taka jakaś nie wiem jak to określić - silna JEj siłą.
  Temat: ultra - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 6217

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-16, 12:59   Temat: ultra - komentarze
Witajcie,
Dziękuję Wam za wsparcie.
U mnie sama świadomiośc, że Mamuś już nie cierpi daje mi dziś takiego powera, że ktoś mógłby pomyśleć, ze ta śmierc mnie w ogóle nie dotknęła.
I TEGO SIĘ TRZYMAM,ŻE JUŻ NIE CIERPI I LICZĘ, ŻE TO MI POMOŻE PRZEZ TO WSZYTSKO PRZEJŚĆ.
BARDZO, BARDZO BĘDZIE MI JEJ BRAKOWAĆ :cry:
Jutro pogrzeb, więc i najgorszy zapewne dzień.
Dziś byłąm na oddziale, popatrzyły na mnie pieklęgniarki ze strachem w oczach, ale od razu powiedziałam, ze nie ześwirowałam, tylko przyszłąm do pani Grażynki.
Pani G. wszystsko mi opowiedziała, mama zasnęła w spokoju, jak zaczęły sie problemy z oddychaniem to zawołała siostrę i ta podała morfinę. Nic nie mówiła, nikogo nie wołała, oczami trochę poruszała szybko otwierała i zamykała, a potem spokojnie oddychała i w tym czasie Grazynka tez zasnęła, obudziły ją głosy na sali, parawan wokół łozka był ustawiony, wiec już było po wszystkim.
a teraz zapewne jest już ze swoimi najbliższymi i jest szczęśliwa, i nie czuje bólu.
  Temat: ultra - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 6217

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-14, 12:01   Temat: ultra - komentarze
Jestem przy mamie. Długo rozmawiałam z lekarka i ona najpierw bardzo delikatnie badała teren ale w końcu powiedziała, ze bardzo jej przykro bo sytuacja jest straszna, bo u mamy jest to w głowie, ze ona sama jakby chce być bardziej chora niż jest. Owszem, jest zle bo nerki i ciśnienie, Ale juz każdy z lekarzy który ja konsultował potqierdzil, ze tu jest ogromny problem psychiczny.
Co ja mam robić?
  Temat: ultra - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 6217

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-13, 21:44   Temat: ultra - komentarze
Wieczorem juz była spokojniejsza. Zażyczyła sobie na jutro ziemniaki ze zsiadlym mlekiem.
  Temat: ultra - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 6217

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-13, 15:55   Temat: ultra - komentarze
Moja mama odchodzi. Wszystko przebiega tak, jak w tym artykule, który w moim wątku wkleiłeś TErlewA.
Dziś jest dzień roszczeń rozkazów, to jest straszne, to zachowanie, nie umiem się w nim odnaleźć, mój brat ma więcej empatii i cierpliwości a ja wymiekam jestem cała jakby w amoku.
To jest straszne.
  Temat: ultra - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 6217

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-09, 21:23   Temat: ultra - komentarze
Witam,
Wstyd się przyznać ale ja pierwszy raz tu jestem w kciukowym:)
Dziękuje za wszystkie dobre słowa. Babcia zmarła w wigilie a mama do dziś o tym nie wie. Ja nie mam odwagi powiedzieć. Myślicie, ze mimo wszystko powinnam to zrobić?
U mamy takie wahadło teraz, ze jednego dni juz myśle, ze to koniec bo tak wszystko złe wyglada, a dziś np. Dała sobie umyć głowę i nawet jak wieczorem weszłam powiedziała, ze juz przyszłam ja męczyć;)
Niestety leży i jedynie usiądzie na kilka minut. Odleżyny kiepsko wyglądają, plastry non stop naklejone na ucho i na biodro.
  Temat: ultra - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 6217

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-13, 20:03   Temat: ultra - komentarze
dzięki.
  Temat: ultra - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 6217

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-24, 15:17   Temat: ultra - komentarze
alaslepa, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group