1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca prawego-carcinoma microcellulare
tysia2011

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7255

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-25, 19:36   Temat: Guz płuca prawego-carcinoma microcellulare
Nie było mnie dwa dni stan zdrowia ojca znacznie sie polepszył częściej uczestniczy w domowych sprawunkach, nie leży w łóżku jak parę dni temu. Czytając inne tematy na forum nie wszyscy tak reagują. Lecz tak jak mówię po pierwszej chemii było znośnie, po drugiej to był koszmar trzy dni dramatyczne, teraz jest lepiej włosy mu wypadają ale ostrzygł się na tak zwane zero i jest ok, zmobilizowałam teścia brata rodzonego żeby do niego przyjeżdżał z nim rozmawiał czytał forum, zrozumiał i jest codziennie, ja i pozostali członkowie rodziny mogliśmy wrócić do pracy. Ale jest jeszcze jeden problem od poniedziałku będę miała jeszcze jednego chorego prawdo podobnie z tym samym paskudztwem pod swoimi skrzydłami. Jest to brat mojej teściowej który mieszka daleko a leczenie ma w Warszawie. W poniedziałek wrzucę na forum jego opis lekarza i liczę na wasze wsparcie. Podzieliliśmy się z mężem opieką na naszymi chłopakami mąż zajmuje się tatą, a ja wujem. Czy damy radę to wielki znak zapytania??? Nie chciała bym żeby i mój mąż się poddał nie jest tak silny psychicznie niż ja. Ale moje motto jest takie NIE PODDAWAJ SIĘ DZIEWCZYNO BĘDZIE DOBRZE..
Anelia- Czas jest istotny czy nie istotny ważne żebyśmy byli wszyscy razem i na wzajem się wspierali. To może być jak napisaliście 7-11 m-c, lub krócej ale nie to jest ważne tylko MY RODZINA i nasi chorzy.

Pozdrawiam Wszystkich śpijcie dobrze żeby każdy miał dobre sny
tysia211, leci do pracy
  Temat: Guz płuca prawego-carcinoma microcellulare
tysia2011

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7255

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-23, 20:31   Temat: Guz płuca prawego-carcinoma microcellulare
Johanka, Jesteś wielka, dziękuję bardzo za małe ale dobre słowo cholera wszystkim wam dziękuję, wiedziałam że internet to studnia bez dna ale w tej kwestii propaguję go wszystkim z którymi rozmawiam, a rodzina dalej milczy Oni widzą że ja coś wiem że mam jakaś wiedzę ale milczą jak zaklęci być może zapukają do mnie jak dojrzeją do tego, jestem silna i dam radę, tak jak w powiedzeniu "co CIĘ NIE ZABIJĘ TO cię WZMOCNI". 10 lat temu miałam sytuację bez wyjścia ale to dla mnie był dramat Dałam radę!!!!! (to była inna bajka-nie tyczy się choroby).
Tata dziś nawet wynurzył nos na balkon, m,nie to się podoba....
Wszystkich gorąco pozdrawiam, trzymam za innych kciuki Wielkie buziaki :)
  Temat: Guz płuca prawego-carcinoma microcellulare
tysia2011

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7255

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-22, 12:48   Temat: dzięki
Chociaż taka odrobina jest dla mnie pokrzepiająca, muszę przyznać ze po tej drugiej chemii był dramat w domu, ale dopiero dziś ojciec zaczął funkcjonować w miarę normalnie tz zjadł dwa posiłki na gorąco napił się filiżankę kawy, i herbaty to z 1,5 l. Lecz w dalszym ciągu leży i sobie drzemie.
Dziękuje za dobre słowa.
Pozdrawiam wszystkich...
  Temat: Guz płuca prawego-carcinoma microcellulare
tysia2011

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7255

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-22, 10:09   Temat: Guz płuca prawego-carcinoma microcellulare
Domyślałam się że taką odpowiedź otrzymam, jest nam bardzo ciężko a raczej mi gdyż nikt w rodzinie nie chce na ten temat rozmawiać jestem zdruzgotana, Dlaczego nie chcą????
Podaję wypis ze szpitala po dwóch emisjach chemii......




  Temat: Guz płuca prawego-carcinoma microcellulare
tysia2011

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7255

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-21, 17:27   Temat: Guz płuca prawego-carcinoma microcellulare
Komentarze nie związane bezpośrednio z historią choroby znajdują się w => tym wątku <=


Witam wszystkich,

Jak każdy z nas kto jest na tym forum,. nie trafił tu bez przyczyny. Mnie zmobilizowały do zaglądnięcia tu wyniki mojego Teścia. W załączeniu Epikryza... Jest to dla nas czarna magia. Czy jest ktoś kt by objaśnił o co w tym wszystkim chodzi.....

Z góry dziękuje

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group