1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
tronca33

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89158

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-05-07, 19:31   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Jaki ten swiat jest niesprawiedliwy.....ale trzeba zyc dalej Olu....
Przyjmij moje wyrazy wspolczucia....bo wiem jak walczylas o mamy zdrowie i jak ona sama walczyla...Ty mi dawalas nadzieje ze bedzie dobrze....U nas minely dzisiaj 2 lata od diagnozy i dalej walczymy...
Moze nam sie uda wygrac z ta przekleta choroba....
Trzymaj sie ...mimo iz dopiero teraz nastana ciezkie dni.....i odwiedziny na grobie....
Ale pomysl ,ze mamusia jest gdzies tam i patrzy na Ciebie.... nie czuje bolu i napewno zawsze bedzie przy Tobie....i bedziesz zawsze czula jej obecnosc....
::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
tronca33

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89158

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-04-10, 14:12   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Co za dobre wiesci..To jest wazne jak nie ma zmian..wiec dalej walczycie....
Daj znac jak bedziesz juz po tej konsultacji odnosnie hipertermi nei slyszalam o tym...
Ja za was trzymam w Kciuki..
Ja wlasnei dzwonilam do mamy tata nadal do chemi podlaczony a 20 Kwietnia mamy Tomografie wiec znow oczekiwanie i mam nadzieje ze dobre wiesci....
Pozdrawiam...
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
tronca33

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89158

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-03-16, 01:10   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
I jak mama?Kiedy operacja???
Jak wiesz Twoja mama i moj tato jak sledze forum sa jedynymi,ktorzy zyja z rakiem glowy trzustki tak dlugo....
Twoja mama jest po nanoknifie a moj tato tylko na chemi...
Dwie rozne proceduru ale jak na razie z pozytywnym skutkiem..,mimo iz moj tato ma juz bardzo wyniszczony organizm po 17 miesiacach chemi ....
Ale jak i wy my sie nie poddajemy i wiemy ze jeszcze dlugo bedzie z nami...
Wciaz czytam Twoje posty bo sa nadzieja dla nas...
Pozdrawiam i trzymaj sie cieplo...
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
tronca33

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89158

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-11-30, 13:02   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Aleksandro.Moj tato wazyl 64 kg w najgorszym stadium(gdzie jeszcze 6 miesiecy wczesniej mial 110kg)Jak zaczal chemie to mu apetyt wrocil.
Nie mogl patrzec na mieso,a po chemi zaczal sie dopytywac o mielone i szyneczke..Wiec troche to potrwa ale mam zacznei znow jesc..Zobaczysz..Tato dzis po ponad roku chemi ma juz 77-78 kg:-)
Bedzie dobrze....
A powiedz mi dlaczego ma miec operacje?Chca go do konca wyciac jak sie da???
Pozdrawiam
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
tronca33

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89158

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-10-27, 12:15   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Dla mnie to nie jest leczenie...tylko przedluzenie zycia...Jak mowi ten lekarz..nano knfe przedluza zycie i jego konfort ale nie wyleczy z raka....
Wiec jak mowie jak by bylo dofinansowane to czlowiek by sie tego trzymal,ale skad wziac takei pienieadze(50.000) w Polsce i nie tylko jeden zabieg,a powinno sie go powtorzyc...
Jak mowi ten lekarz.Diagnoza rak trzustki to przezycie po operacji 9-13 miesiecy,po Nanoknife do 24 miesiecy...
Wiec o czym tu mowimy???
Niech lepiej wynajda cos co tego raka zabije a nie tylko go uspi na jakis czas....
........

A co u mamy jak sie teraz czuje???
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
tronca33

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89158

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-10-17, 12:21   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Ola...Napisz jak tam po operacji Nanoknife???Twoja mama to jedyna tutaj pacjentka ktora przeszla ta operacje na trzustce...
Prosze napisz co i jak bo moze to nadzieja dla naszych chorych...
Pozdrawiam...
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
tronca33

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89158

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-08, 23:01   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Aleksandra jak mama po cybernozu?Macie jus wyniki czy sie powiodlo.Pozdrawiam

[ Dodano: 2014-08-08, 23:02 ]
Mialo byc juz... |wht?!|
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
tronca33

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89158

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-06-30, 20:10   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Dziekuje juz poczytalam.
No tato nie ma przerzutow,mial ale to 9 miesiecy temu i przerzut zostal usuniety.
Tylko pytanie czy ktos przezyl dluzej niz te 5 lat po tym zabiegu...Wogole staralam sie znalezc w necie czy ktos mial ten zabieg i nic nie znalazlam.
No i oczywiscie koszty sa ogromne...i nierefundowane,czy dlatego ze nie wiedza jaka jest przezywalnosc pomimo zabiegu?
Ja mam nadzieje ze tWOJEJ MAMIE SIE UDA...
Trzymaj sie...
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
tronca33

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89158

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-06-30, 18:03   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Witaj Aleksandra.
Mamy ten sam opis choroby,twoja mam i moj tato.
U nas dzieki bogu bez przerzutow i zmian od 10 miesiecy...
Ale mam pytanie odnosnie tej operacji?Kiedy ona jest mozliwa??
Bo moj tato mial juz 2 operacje ale lekarz stwierdzil ze operacja usuniecia guza jest nei mozliwa bo nacieka na wazne narzady....
Wiec nie wiem o czym mowa w Twoim przypadku?Usuna glowe,usuna guza czy jak to wyglada?
Pozdrawiam...i super wiadomosc.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group