1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
trev

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-01, 02:33   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka, jesteś naprawdę niesamowita. Ten zastrzyk to nie jest przypadkiem też kwas ibandronowy (albo coś z bisfosfonianów)? - ten 28 dniowy okres dawkowania jest identyczny jak u mojego taty. Dobrze że noga przestała boleć ale masz rację żeby z nią na razie nie szaleć. Oby teraz tylko te nowe wyniki były dobre. Trzymam kciuki
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
trev

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-05-31, 23:15   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Halka, tak mi strasznie przykro. Szczerze mówiąc nie wiem czemu tak jest, ale z tym lekiem nie pozwalają na kurację gdy są jakiekolwiek przerzuty do OUN, czyli dokładnie to co ciebie spotkało niestety.
Zabieg cyberknife to chyba najlepsza teraz rzecz jaką mogą ci zrobić. Ale co dalej to sam naprawdę nie wiem. Może jeśli ci usuną ten przerzut w głowie będzie możliwość wznowienia leczenia atezolizumabem?
Nie znam się niestety i też się bardzo boję że kiedyś, może nawet niedługo, stanę razem z moim ojcem w tym samym miejscu to ty. Trzymaj się.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
trev

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-04-08, 01:35   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka, dzięki za wiadomości, cieszę się że lek działa, oby tylko tak dalej :) Pozdrawiam
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
trev

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-11, 19:10   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Halka, bardzo się cieszę że w końcu udało ci się dostać na leczenie atezolizumabem. Mam nadzieję że immunoterapia da dobre rezultaty, trzymaj się!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group