1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 17
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-07-09, 20:44   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Maniek widzimy się na zlocie we wrześniu. :-D
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-06-24, 05:43   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trzymam kciuki :)
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-04-18, 11:36   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
PET-a ma mieć za około miesiąc ...
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-04-17, 16:07   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Maniek, bo w Polsce się wódkę pije, a nie jakieś tam na myszach pędzone. ;) (Kariera Nikosia Dyzmy)
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-03-16, 06:37   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Z palcem to chyba bardziej problem ze słabym krążeniem. Cukrzyca pewnie nie, dna moczanowa ... nie przeziębiaj stóp, ogrzewaj je.
Po chemii spadki są normalne, co prawda 2,5 tys. to mało. Znajomy po przeszczepie 11 lat - WBC ma na poziomie 2,8 - 3,3tys. Ja miewałem 8tys. a teraz mam ponad 4tys.
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-02-15, 07:08   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Ja dostałem wypis i tyle. W harmonogramie na końcu była zapisana wizyta u lekarza, ale to jest wariant dla chętnych. Po zakończeniu solarki poszedłem na hematologie celem ustalenia terminu peta (min. za 3 msc.).
Pij może siemię lniane ...
Podejdź może na Raciborską, pogadaj z lekarzem, może coś wymyśli na ten przełyk, bo chyba szybko to nie przejdzie.
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-02-12, 09:09   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Przełyk przypuszczam, że masz delikatnie "przypalony". Wygoi się to przestanie boleć.
Jak pisałem swędziało mnie lewe udo, od d. strony i to to tak, że ciężko było wytrzymać bez drapania. Potem przyszła tkliwośc sutków, potem przeczulica skóry, że gdy koszula oparła się o ciało to jakby ktoś szpilkę wbił. Potem zrobił się guzek pod sutkiem i progesteron mi wywindował w górę od 0,46 (norma max. 0,2).
Reasumując jak widzisz skutków ubocznych różnych, przeróżnych masa a pewnie jeszcze więcej przed nami. :)
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-02-07, 22:04   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Skończyłeś już tą solarkę?
Śmiało. Na siłę jakieś argumenty przeciwko poprawieniu sobie humoru, by się pewnie i znalazły. ;)
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-01-16, 04:41   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Nie nie miałem nic a nic.

Z ZZ bez leczenia nie można przeżyć dłużej niż kilkanaście miesięcy (tak gdzieś wyczytałem) - poprawcie mnie, Ki jest 80-100%, złośliwość mega, więc przyczyn bóli sprzed 4 lat chyba musisz szukać gdzieś indziej.
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-01-15, 12:40   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Na Raciborskiej mają 3 maszyny do solarki, średnio jak policzyłem, obsługują 300 osób na dobę. :shock:
Ktoś tam b. dobrze zarządza, nie ma kolejek, czekania, aż ciężko się przyzwyczaić/przestawić do takiej sprawnej i MIŁEJ obsługi.
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-01-14, 21:00   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Maniek ten ból po lampce to z tego, że nie ćwiczysz. :-D a nie, że to objaw ZZ. ;)
Na Nowy Rok poćwiczyłeś i widzisz, nic Ci nie było - wniosek czas zacząć intensywnie trenować.
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-01-14, 19:37   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
dawka dzienna to pewnie 2 Gy, czyli w sumie 30. Identycznie jak u mnie. Po 3 tyg. koniec, potem 3 msc. czekania i pet. Potem tydzień pijaństwa ze szczęścia i powrót do rzeczywistości. :-D
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-01-06, 21:47   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Jaką dawkę masz dostać? Ile naświetlań? Przypuszczam, że tydzień po symulatorze - start? Kiedy koniec? Czy dwa miejsca będą naświetlać podczas jednej wizyty?
Jak widać na Raciborskiej jest expres - przychodzisz - masz. :)
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-01-04, 22:18   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Napisz, gdy będziesz po symulatorze i harmonogram miał w rękach. :) Powodzenia.
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
trebor

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-12-28, 11:03   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Widzę, że mit o leczeniu ziarnicy jak grypy rozchodzi się na wszystkie strony świata.
Maniek, rozumiem Cię doskonale. Po paru dniach załamki, przychodzi nadzieja, i tak na zmianę. Ogólnie zwariować można. Nie bez przyczyny ziarnica ma przydomek "złośliwa" ;) . Jesteś w dobrych rękach, będzie dobrze.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group