1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy takie fora jak to są potrzebne? - wypowiedz się :-)
torunianka

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 76729

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-02-24, 15:27   Temat: Czy takie fora jak to są potrzebne? - wypowiedz się :-)
Marzeno66 - jednak przy niektórych nickach widzę: 'konto usunięte'....?

Gdy ja tu trafiłam byłam przerażona diagnozą postawioną mojej siostrze, i moje wpisy jak
i komentarze do nich, traktowałam śmiertelnie(nomen omen), poważnie. Tak jest zapewne w większości historii osób tu trafiających, szukających porad, ratunku, choćby pocieszenia.
Dlatego irytują mnie głupiutkie, w humorystycznym tonie, wpisy forumowiczki, kto wie czy nie tworzącej tu fikcji choroby osoby bliskiej.
To co wypisuje w 'swoim' wątku, to pół biedy, chociaż dziwne jest, że 'lekarz' uczestniczy w umawianiu się na flaszkę.. Mogłyby panie załatwiać to w ramach prywatnej korespondencji, bo to odbiera powagę forum, wszak nawet wpisywanie słów pocieszenia zalecane jest w wątku 'kciukowym'.
Ostatnio, ta sama forumowiczka zapowiada w innych wątkach - będę to zaglądać (strach się bać:)
No nie wiem, czy ludzie, mający ciężko chore bliskie osoby, wytrzymają wpisy w stylu
"dziendoberek '', 'Hejo', "SUPER że macie HD" -no naprawdę, euforia jak najbardziej na miejscu.
Nie każdemu jest w takiej sytuacji do śmiechu.
Dlatego proszę o usunięcie mojego konta, a najlepiej wszytskich wpisów, bo mam wrażenie,
że chorobę, śmierć mojej kochanej siostry wplatałam w jakąś niepoważną sprawę.
  Temat: Czy takie fora jak to są potrzebne? - wypowiedz się :-)
torunianka

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 76729

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-02-24, 08:03   Temat: Czy takie fora jak to są potrzebne? - wypowiedz się :-)
Mam pytanie: jak usunąć swoje konto z forum?
Pewnie gdzieś taka informacja, ale nie mogę znaleźć.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group