1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośba o pomoc, wybór chemi
tomekk312

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4519

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-09-21, 14:33   Temat: 4- stadium nowotworu trzustki.
Witam, własnie się dowiedziałem, że u mamy potwierdzili 4 stadium nowotworu trzustki z przerzutami na węzły chłonne(dwa tygodnie temu było 2b...). Zalecili chemie 4 składnikową. Pytanie mam czy ktoś miał chemie 4 składnikową? na co się przygotować? słyszał ktoś o przypadku taki jak moja mama? jest choć cień nadziei?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-09-21, 20:35 ]
Nie zakładaj nowych wątków, masz już jeden wątek odnośnie choroby mamy i w nim opisuj wszystko co dotyczy choroby.

Posty scalone.


  Temat: Prośba o pomoc, wybór chemi
tomekk312

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4519

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-09-21, 08:00   Temat: Prośba o pomoc, wybór chemi
Fizycznie dobrze tylko narzeka na ból pleców. Dużo czytałem na temat nieniuchanie medycznej dostępnej w Polsce. Szukam co będzie najlepsze dla niej ;(. Nie schudła ogóle. Psychicznie staram się ją podnieść na duchu.

Jest wątek na forum o medycznej marihuanie?
  Temat: Prośba o pomoc, wybór chemi
tomekk312

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4519

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-09-19, 12:40   Temat: Prośba o pomoc, wybór chemi
wiem tylko że mówią nowotwór trzustki z przerzutami do węzłów chłonnych z przerzutami i naciekami dużymi i ciągle machają głową.

Czyli jeżeli lekarz powiedział, że jak po chemii guz na trzustce i węzłach się zmniejszy wtedy zoperuje wszystko to ściema?
  Temat: Prośba o pomoc, wybór chemi
tomekk312

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4519

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-09-19, 11:04   Temat: Prośba o pomoc, wybór chemi
Czyli wygląda na to że poprostu trzeba wziąć chemie i liczyć na cud. Jeżeli się wystarczająco zmniejszą to będzie możliwa operacja węzłów chłonnych?
  Temat: Prośba o pomoc, wybór chemi
tomekk312

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4519

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-09-19, 08:18   Temat: Prośba o pomoc, wybór chemi
Witam,

Moja mama ma nowotwór trzustki z przerzutami do węzłów chłonnych. Nikt nie chce mamy operować dopóki się nie zmniejszy cokolwiek i wtedy "może". Dostaliśmy opcje, żeby wyciąć guz trzustki za pomocą "nanoknife" w Bydgoszczy a potem ostra chemia 4-składnikowa. Zaś dwaj inni lekarze twierdzą że to wyciąganie kasy i potrzeba odrazu chemie z tym, że nie wiedzą czy dwu składnikową (która niby lepiej działa na trzustkę) czy cztero składnikową.

Moje pytanie czy ktoś stanął kiedyś przed podobnym wyborem? (Nie życzę nikomu) co lepiej wybrać? czy usuniecie guza trzustki za pomocą "nanoknife" coś zmieni? czy może zaszkodzić?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group