1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ostatnie chwile??
tola1983

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 39466

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-12-17, 11:39   Temat: Ostatnie chwile??
nikka napisał/a:
Dziś po południu mama pojechała do hospicjum stacjonarnego. "Na płukanie nerek" jak jej to p.doktór powiedziała. Nam powiedziała że chciałaby żeby mam została już do końca bo to niedługo...
Ja osobiście nie mialam nigdy w zyciu doczynieniaze śmiercią ani umieraniem. Ale lekarze już sie 2 razy pomylili... Więc może być i tak że jak jej te obrzeki zejdą, dożywią ją tam kroplówkami to stanie znów na nogi i zapragnie do domu...
Zresztą mama wcale nie chce tam być... planuje powrót do domu na święta...

Dobrze ,że planuje ,gdyby straciła nadzieję przestała by walczyć i na pewno było by dużo gorzej .
Nasza lekarka ostatni raz widziała mojego tatę na dzień przed śmiercią . Przyszła do domu i mimo dobrej miny dla mojego taty nam powiedziała że to ostatnie chwile , że czas się pożegnać bo śmierć jest naprawdę blisko. Sama zauważyła zmiany w nim od poprzedniej wizyty 3 dni wcześniej ...nie pomyliła się niestety ...to naprawdę było ostatnie 24 godziny :(

[ Dodano: 2015-12-17, 11:43 ]
nikka napisał/a:
Ja osobiście nie mialam nigdy w zyciu doczynieniaze śmiercią ani umieraniem. Ale lekarze już sie 2 razy pomylili... Więc może być i tak że jak jej te obrzeki zejdą, dożywią ją tam kroplówkami to stanie znów na nogi i zapragnie do domu...
Cytat:


Jeśli Ci to w jakiś sposób pomoże możesz zajrzeć w mój wątek , też nigdy nie miałam styczności z umieraniem i śmiercią ,być może znajdziesz tu jakieś odpowiedzi
http://www.forum-onkologi...opic.php?t=9080
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group