1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak watroby-pomocy......
sylwiak019

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2620

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-10-22, 21:15   Temat: rak watroby-pomocy......
Nie wiem juz co robić, Mój brat miesiąc temu dostał diagnozę rak jelita z przerzutami do wątroby...podobno prawie nie ma własnej wątroby. Od tygodnia jest w Szpitalu w poradni paliatywnej leczenia bólu. Dziś jak go zobaczyłam....twarz zapadnięta.....oczy mętne i wytrzeszczone......same kości......wodobrzusze,,,,nogi opuchnięte.....pół roku temu z tego samego powodu pożegnałam tatę......a teraz brat.....tylko on niknie w oczach.....dziś widziałam chodzącą śmierć. Nie wiadomo co z nim zrobią....Nie wiem jak z nim rozmawiać...co robić, załamałam się.
  Temat: rak jelita,nerki, przerzuty do kości
sylwiak019

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2893

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-02-11, 23:02   Temat: rak jelita,nerki, przerzuty do kości
6 sierpnia 2016r. ojciec dowiedział się iż ma raka nerki. Guz nieduży - planowano usunąć nerkę. W listopadzie dodatkowe badania wykryły dużego guza w jelicie grubym. Planowo operacja na 1.01.2017 r. Kilka dni wcześniej konsylium na którym stwierdzono iż trzeba wykonać dodatkowe badania tj rezonans, tomograf, scyntygrafia i oczywiście operacja odwołana. Dokładnie na kolejnym konsylium tj. 8 lutego wyrok: pilna operacja, może dojść do zamknięcia światła jelita, przerzuty nowotworowe na kości ramienia i klatki piersiowej. Lekarka powiedziała iż nie da się tego wyleczyć i jedyne co można zrobić to naświetlać by zmniejszyć ból i tyle..... .Pierwszy raz z rodziną jesteśmy w takiej sytuacji, tata się poddał, nie wiemy co robić. Jestem bezradna. Nawet nie powiedziano jakie są rokowania....Tato bardzo schudł, to cień człowieka. Widzę że cierpi. Mam małe dzieci. Nie wyobrażam sobie tego że będą patrzeć jak ich dziadek umiera. Czy można mu jakoś pomóc?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group