1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośba o wyjaśnienie wyniku
sylwek000

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3361

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-21, 21:35   Temat: Prośba o wyjaśnienie wyniku
Też tak myślałem. No dobrze, dziękuję pięknie za pomoc. Jeżeli będę miał możliwość wrzucenia na forum kopii badań to to zrobię. Na ten moment dziękuję jeszcze raz
  Temat: Prośba o wyjaśnienie wyniku
sylwek000

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3361

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-21, 21:27   Temat: Prośba o wyjaśnienie wyniku
Czy jest to do wyleczenia poprzez operację czy raczej już za późno?
  Temat: Prośba o wyjaśnienie wyniku
sylwek000

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3361

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-21, 12:04   Temat: Prośba o wyjaśnienie wyniku
Witam! Serdecznie proszę o wyjaśnienie wyników kolonoskopii w których jest napisane: Adenocarcionoma G-2 intestini crassi. Chciałbym wiedzieć co to jest i czy jest to groźne schorzenie
  Temat: Guz płuca lewego
sylwek000

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5218

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-06-25, 23:25   Temat: Guz płuca lewego
Witam ponownie!
Nie odzywałem się jakiś czas, jednak znowu potrzebuję Waszej rady.
Mama miała operację 2 miesiące temu. Usunięty został górny płat płuca lewego. Wczoraj, tj. 24 kwietnia zostały wykonane badania w ramach comiesięcznej kontroli które wyglądają tak:





Lekarz zlecił chemioterapię na najbliższy piątek (28 czerwca). Czy, według Was, jest to dobry pomysł? Mama miała robione badania krwi- wyniki są pozytywne, podobnie jak samopoczucie- czuje się dobrze.
Proszę o poradę i z góry dziękuję!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-06-25, 23:34 ]
Ponownie proszę o dołączanie dokumentacji w formie załączników do posta. Także usuwanie danych osobowych lekarzy.
I nieco większych, obecna wielkość nieco utrudnia odczytanie.
  Temat: Guz płuca lewego
sylwek000

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5218

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-03-13, 19:00   Temat: Guz płuca lewego
Witam!
Czy może ktoś mi wyjaśnić co znaczy, że pobrano aspirat na BK, cyt.FN.WN.PZO niewielkiego stopnia. Jest to badanie z bronchoskopii, czy z tego badania pobrano biopsje.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
  Temat: Guz płuca lewego
sylwek000

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5218

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-03-10, 18:17   Temat: Guz płuca lewego
Wycinek nie był pobierany.
Jutro mam zamiar jechać z Mamą do Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowkiej Curie w Warszawie skonsultować to z kimś przed pójściem do szpitala na zabieg chirurgiczny. Czy to dobry pomysł?
Co do bronchoskopii- Na rozpoznaniu które umieściłem jest napisane coś na temat tego badania, to nie wynik ?
  Temat: Guz płuca lewego
sylwek000

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5218

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-03-10, 16:52   Temat: Guz płuca lewego
Wyniki bronchoskopii mają być za tydzień.
Co teraz można zrobić ?
  Temat: Guz płuca lewego
sylwek000

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5218

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-03-10, 11:48   Temat: Guz płuca lewego
Witam!
Chciałbym zapytać, czy ktoś mógłby pomóc w wyjaśnieniu rozpoznania choroby mojej Mamy?
Konkretnie, prosiłbym o wyjaśnienie czy jest to guz rakowy i czy z bronchoskopii można to jakoś wywnioskować?
Mama na wtorek (12.03.2013r.) ma skierowanie na operacje w Oddziale Chirurgii Klatki Piersiowej Szp. im. Kopernika w Łodzi - czy to dobry szpital? Czy próbować dostać się do innego szpitala? Myślę o Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowkiej Curie w Warszawie na ulicy Roentgena.
Załączam kartę informacyjną z rozpoznaniem.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.



[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-03-10, 12:05 ]
Prosimy o dołączanie plików w formie załączników do posta.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group