1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Podejrzenie raka jajnika
styczen321

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5200

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-10-04, 23:34   Temat: Podejrzenie raka jajnika
a wiec poszukuje odpowiedzi pomozcie prosze.

moja mama od marca tula sie po szpitalach ja bylam 2miesiace w pl aby pojechac do specjalistow. i od annasza do kajfasza.
od poczatku mama ma 63lata i na cukrzyce choruje od 25
do tego nie ma wydolnych nerek i serduszko tez nie za silne.
troche sobie pofolgowala z cukrami przestala stosowac diete i do tego nie zmieniono jej leku na cukrzyce.
cukry po 500 i tak trafila na oddzial w maju z sepsa cukrzycowa. podawano pompe insulinowa ale cukrzyca szalala
po2tyg mniej wiecej cukry sie ustabilozowaly na ok 170.
dodam zeprzy takim cukrze mama czuje sie swietnie jak ma 130 slabo jej i by tylko spala.
od tego momentu insulina 4razy dziennie wlasciwie 3 i na noc insulitard.
po ok 2 tyg drgawki zimnosc na dworze ok 35stopni a mama pod 2kocami i jej zimno.
znow trafilado szpitala cukry znow szaleja znow pompa pomoglo i do domu.
po ok miesiacu brzuch mamie urosl i znow szpital 3tyg wykonano wszystkie badania usg rezonans tomogral gastroskopie kolonoskopie nic nie wykryto
procz podwyzszonego markera ca125 na 400.
po 3tyg wypisano mame do domu bez diagnozy zalecono skonsultowac sie z nefrologiem i ginekologiem onkologiem.
tak tez zrobilysmy ginekolog onkolog stwierdzil ze przez zaniedbana cukrzyce i slabe serce niewydolnosc nerkowa tak sie podzialo natomiast nic tam nie ma.
poszlysmy do nefrologa stwierdzil ze to od cukrzycy i serca. mama na lekach odwadniajacych dalej woda sie zbiera powtorzylysmy marker spadl na 270.
znow trafia do szpitala dusznosc ciezkosc oddychania przybrala 10kg.
pompa z lekiem odwadnajacym waga spada marker wzrasta na 600.
znow rezonans tomograf bez zmian nic nie ma a marker tak wysoki, ja po prostu oszaleje diagnozy brak jedynie podejrzenie o raka jajnika.
dodam ze oprocz brzucha to mama czuje sie super zadnych boli krwawien wymiotow boli.
czy ktos spotkal sie z czyms takim lekarze rozkladaja rece nie wiedza co to

ma miec laparoskopie narazie czekamy do poniedzialku szukaja szpitala ktory sie podejmie gdyz mama wazy teraz 120kg i u nas w miescie nie ma sprzetu na wykonanie tego badania.

nie wiem co mamy robic
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group