1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Badania genetyczne.
spike40

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 27916

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-03-10, 16:51   Temat: Badania genetyczne.
witam, jestem córką osoby chorującej na raka płuc, w rodzinie było sporo zachorowań na raka. ! dziadek zmarł na raka krtani, 2 na raka płuc, rodzeństwo ojca - 3 siostry i 2 braci zmarło na raka żołądka, jelita grubego, wątroby, mamy siostrzenica dopiero co zmarła na czerniaka, ja miałam juz operacje: amputacja szyjki macicy i wycięcie płata prawego tarczycy z cieśnią. W styczniu dostałam się na badania genetyczne - koniec stycznia. poinformowała mnie o tym znajoma że w klinice na szaserów wykonują badania genetyczne. Dla "świętego spokoju" poddałam się tym badaniom. Na wyniki miałam czekać 3 miesiace. Między czasie okazało sie ze mam guza prawego migdałka. mam skierowanie na operację - mam sie wstawić 13.03 2011 do szpitala na Banacha. A wczoraj odebrałam telefon z kliniki genetycznej ze proszą o wstawienie się na wizytę - są wyniki. Wyznaczono mi termin 12.03.2011 rano - sobota. Zastanawiam sie dlaczego tak szybko są moje wyniki. Mąż wykonywał badania tego dnia co ja - i nic. Znajoma robiła w grudniu i nic. Z jednej strony cieszę się że będę miała wyniki przed szpitalem - choć nie wiem czy mogą się tam przydać .
Jednak jakieś zdenerwowanie mi towarzyszy.
Ktoś z was odbierał już takie wyniki?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group