1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak ślinianki podżuchwowej
sonja12

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 195637

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2009-08-10, 15:26   Temat: ślinianka
niektóre te strony przeglądałam , nie znam ang. ale przy pomocy tłumacza mozna trochę zrozumieć. tak niedawno znalazłam to forum , pytam ponieważ moja mama miałą raka ślinianki, cały czas szukałam przyczyny , ale tak jak napisałaś - nieznana . nie robi się tak dużo badań w tym kierunku, ponieważ bardzo rzadkie są to przypadki. wyczytałam ,że 0,2% u kobiet. A jednak sie zdarzają.moja mama paliła, ale jak rozmawiałam z prof. to powiedz.,że to nie od papierosów. Od chwili diagnozy mama zyła 4 miesiące, a najgorsze jest to ,że nie było żadnych objawów. niby medycyna poszła do przodu, a jednak nic nie wiedzą ,co mogło to spowodować.
  Temat: Rak ślinianki podżuchwowej
sonja12

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 195637

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2009-08-09, 22:22   Temat: do mamanel
mam do ciebie pytanie, czy pytałas lekarza jaka przyczyna jest tego guza i skąd to się wzięło u ciebie ? na temat slinianki jest bardzo mało informaji.ja przeszukałam już prawie cały int. i niewiele znalazłam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group