1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Powiększone węzły chłonne szyjne i guzki na nich
sonia21

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 65644

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-11-09, 21:13   Temat: Powiększone węzły chłonne szyjne i guzki na nich
Witaj wypas , no super :uhm!: ale jestem trochę zdziwiona , że nie przebadali Ci tych węzłów , bo z tego co piszesz nie zrobili tego , a powiedzieli co jest przyczyną ich powiększenia |hmm| napisz coś więcej , pozdrawiam cieplutko _itsme_
  Temat: Powiększone węzły chłonne szyjne i guzki na nich
sonia21

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 65644

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-10-11, 20:29   Temat: Powiększone węzły chłonne szyjne i guzki na nich
Hej , jaka diagnoza , daj znać , dlaczego milczysz ?
  Temat: Powiększone węzły chłonne szyjne i guzki na nich
sonia21

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 65644

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-09-26, 21:53   Temat: Powiększone węzły chłonne szyjne i guzki na nich
Witam , dlaczego nie idziesz do onkologa ? z węzłami nie ma żartów . Jak już Ci pisałam nie musisz mieć skierowania . Nic nie piszesz o tym czy masz nocne poty i czy lecisz w dól na wadze? Dlaczego uparłeś się na laryngologa? Jeżeli węzły się powiększają , domagaj się od lekarza skierowania na TK klatki piersiowej i jamy brzusznej, mam do Ciebie wielką prośbę idź do onkologa , mam w domu chorego męża na chłoniaka , znam tą chorobę.Ciplutko pozdrawiam i trzymam mocno kciuki , czekam na odpowiedź. ;)
  Temat: Powiększone węzły chłonne szyjne i guzki na nich
sonia21

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 65644

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-08-21, 21:38   Temat: Powiększone węzły chłonne szyjne i guzki na nich
Hej , co się dzieje z Tobą ? Jesteś już po wizycie u lekarza ? jaka diagnoza ? . Bardzo proszę odezwij się .
  Temat: Powiększone węzły chłonne szyjne i guzki na nich
sonia21

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 65644

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-07-28, 22:10   Temat: Powiększone węzły chłonne szyjne i guzki na nich
Witam, masz naprawdę duży problem mój mąż miał powiększone węzły chłonne pod pachami i w pachwinach, z tą różnicą , że nie miał nigdzie guzków natomiast miał wysokie leukocyty 26000 norma do 10000.Lekarz rodzinny wysłał go do chirurga,zabrałam męża do mojego chirurga onkologa który usuwał mi guza złośliwego z piersi, decyzja zapadła szybko usunięcie węzła w całości , badanie histopatologiczne. Diagnoza chłoniak z komórek - B. Nie chcę Cię straszyć ale nie bagatelizuj tego tym bardziej, że jak piszesz jesteś obciążony genetycznie, udaj się jak najprędzej do chirurga onkologa albo do onkologa nie jest wymagane skierowanie.Pozdrawiam, chciała bym wiedzieć co się z Tobą dzieje? jak potoczyło się Twoje leczenie, jaką lekarz postawił diagnozę?.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group