1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy
soja

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 107317

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-02-02, 21:05   Temat: Rak szyjki macicy
Kasiu, jest taki lek Tribux . On reguluje i usprawnia pracę przewodu pokarmowego . Mogłabyś spróbować . Nie pamiętam, ale jest to chyba lek na receptę .
  Temat: Rak szyjki macicy
soja

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 107317

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-01-28, 16:33   Temat: Rak szyjki macicy
Kasiu, idż do lekarza . Niech ci da skierowanie na RTG . Znowu przywołam przykład swojej mamy . Stało jej się tak samo - podniosła rękę i coś ją w barku rozbolało . Po 2 tygodniach zrobiła RTG i w sumie nic nie wyszło, oprócz zmian zwyrodnieniowych . Spróbuj też kupić sobie w aptece plastry chłodzące lub rozgrzewające ( ok.4 zł za sztukę ) . Są bez recepty .Może ci po nich ulży .
  Temat: Rak szyjki macicy
soja

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 107317

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-01-22, 16:12   Temat: Rak szyjki macicy
Kasia, a może spróbuj dołożyć do tego co już zażywasz jakieś leki z grupy NLPZ . Moja mama tak robiła i trochę pomagało . Mam nadzieję, że dzisiaj już lepiej się czujesz .
  Temat: Rak szyjki macicy
soja

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 107317

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-01-15, 13:54   Temat: Rak szyjki macicy
Kasia, taki brak apetytu może być spowodowany ogólnie choroba nowotworową . Jest to tzw. kacheksja : http://zdrowie.gazeta.pl/...,Kacheksja.html . Może poproś swojego onkologa o receptę na jeden z preparatów poprawiających apetyt np.megalia . Buziaki
  Temat: Rak szyjki macicy
soja

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 107317

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-06, 23:04   Temat: Rak szyjki macicy
Kasia, zerknęłam w papiery i moja mama brała chemię 26 miesięcy, ale z 5 miesięczną przerwą ( przepraszam za wprowadzenie w błąd ) . Po schemacie FAC miała te 5 miesięcy przerwy, bo wątroba stała w miejscu . Potem poszły taxany . A na koniec 5-fluoroacyl i navelbina . Kasiu, na pewno twoi lekarze coś wymyślą . Nie martw się na zapas . Możliwości się jeszcze nie skończyły .
  Temat: Rak szyjki macicy
soja

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 107317

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-06, 22:50   Temat: Rak szyjki macicy
Praktycznie bez przerw . Miała często poślizg, bo np morfologia była za słaba , jakąś infekcję złapała , ale ogólnie najdłuższa przerwa trwała może ze dwa miesiące .
  Temat: Rak szyjki macicy
soja

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 107317

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-06, 22:42   Temat: Rak szyjki macicy
Kasiu, ja do tych najmądrzejszych zdecydowanie nie należę, ale wydaje mi się, że o tym jak długo dany człowiek dostaje chemię, decyduje po prostu jego organizm i sposób w jaki on reaguje . Moja mama jechała na chemii około 3 lata uściślenie w poście #84. Potem skończyły się schematy . Pewnie im silniejszy organizm, tym dłużej można pompować w niego chemię .
  Temat: Rak szyjki macicy
soja

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 107317

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-19, 20:53   Temat: Rak szyjki macicy
Kasiu, a co pan doktor miał na myśli wymieniając te 3 rodzaje raka naraz u ciebie ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group