1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 17
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-11-02, 19:10   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Witam . Taki temat już istnieje : http://www.forum-onkologi...kich-vt4731.htm
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-05, 17:53   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
atram napisał/a:
Soja, W pełni podzielam Twoje zdanie. Mój Tatuś zmarł trzy dni przed wigilią. Podczas świąt byłam w szoku, w pełni nie dochodziło do mnie to, co się wydarzyło, odczuwałam wielki ból i samotność. Mogłoby się wydawać, że kolejne święta bez Taty będą już bardziej spokojne. Niestety to nieprawda, im bliżej Wielkanocy, tym większy ból, poczucie osamotnienia i niesprawiedliwości. Nasuwają się miłe wspomnienia z ubiegłego roku.Nie wiem, kiedy to minie, czy w ogóle minie???

U mnie to nie minie :-( . Dla mnie już nic nigdy nie będzie takie samo . Wraz z śmiercią mojej mamy czas stanął w miejscu.
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-04, 20:49   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Ja świąt nie robię :-( . Mam dość królików, kurczaków, jajek i najchętniej wysadziłabym w powietrze koszyk ze święconką |mad2| |mad2| |mad2| . Jestem jak Grinch - Świąt nie będzie :storm: . Nie mam siły ani ochoty nawet o nich myśleć . Bez mamy to denne .
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-29, 17:03   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Wiecie, czego się teraz boję, po tych okropnych świętach :?ale?: ? Lata . Mamcia zawsze siadała z moją córeczką na ławeczce przed domem i opalała kostki, a córeczka bawiła się obok niej . Słoneczko świeciło, wszystko kwitło, trawka zielona, owady brzęczały, niebo bez chmurek, pieski wygrzewające futerka, mamusia szczęśliwa z wnuczką . Wieczorami przychodziły jej przyjaciółki na ploteczki i tak sobie razem siedziały na tej ławeczce przy kawce . A teraz na ławeczce nie będzie nikogo :cry: ........................... Moja córeczka ( 4 lata ) cały czas mówi o swojej babci . Dzisiaj rano jak wstała to podsłyszałam jak szeptem mówi do siebie : Kocham Cię Babciu Gosiu :-( . A jak jej coś nie pasuje to mówi, że idzie do babci Gosi, bo babcia ją Kocha najmocniej na świecie i siedzi na maminym łóżku ( na tym, na którym mamcia umarła ). Daje buziaki babci na zdjęciu :cry: . A mnie się serce kraje.......................
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-27, 22:26   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Zgadzam się z wami w pełni . Najgorsze święta w moim życiu . Dobrze, że to już po :cry: . Kolejne pewnie będą nielepsze, bo bez mamusi już nic, nigdy nie będzie takie samo :(
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-24, 23:43   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Wlaśnie wróciłam od mamusi :-( . To były z całą pewnością najgorsze święta w moim całym życiu :cry: . U mamuni tyle zniczy . Tak jasno od światełek . Tak przyjemnie przy jej grobie . Nie chciało mi się wogóle wracać do domu, ale miałam wrażenie, że mamunia mówi mi, żebym już szła, bo za długo siedzę :uuu: . http://www.youtube.com/watch?v=Epzmk8_jb6Q
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-24, 14:46   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Jest tragicznie :cry: :cry: :cry: . Dużo gorzej niż przypuszczałam, że może być . Od rana snuję się i ryczę po kątach . Mamusiuuuuuuuuuu.............................................................


  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-24, 00:40   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Odkąd ta piosenka się pojawiła, moja mamusia cały czas to nuciła : i dopiero gdy zawoła bóg, to pożegnam wszystkie te rzeczy i znów pójdę boso, pójdę boso ........... Ja się o to jej śpiewanie wkurzałam, bo czułam o co jej chodzi :-( . No i poszła......................... Dla Ciebie mamuniu : http://www.youtube.com/watch?v=csSefjNCXn0
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-23, 23:04   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka napisał/a:


Niech więc będzie. "Święta". Ale modlę się w duchu, żeby minęły jak najprędzej, w mgnieniu oka. Niech ten cały szum wokół choinki, prezentów i szczęśliwych rodzin się skończy.

Może zapadniemy razem w sen zimowy, jak niedźwiedzie? Byłoby cudownie...

Ja też liczę na to, że szybko miną . Jak niedżwiedzie - o tak, byłoby cudownie ...................
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-23, 00:05   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Ten dzień się zbliża coraz bardziej, a mnie coraz bardziej wysiadają nerwy [nooo] :brr: [krzyk] [zalamka] . Totalnie sobie nie radzę :cry: . Ja chcę do mamyyyyy :cry: :cry: :cry: ...................................
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-21, 22:13   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Ja mam do mamuni na cmentarz bliziutko . 10 minut piechotą .
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-21, 21:11   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
agamaz napisał/a:
Ja też mam w razie godziny"W" coś dla kogoś.
Ale czy ja mam chęci spotkać się z kimś?
Na ta godzinę mówię nie.
Cmentarz stał się moim drugim domem.
Zawsze bałam się ciemna,mroku na cmentarzu.
Teraz siedzę i jest mi tam dobrze.

Ja mam identycznie . Cmentarz to teraz mój drugi dom . Potrafię tam siedzieć nawet do 23 - 24 w nocy . I tylko tam czuję się dobrze .
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-21, 16:25   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Dla mnie wigilia od zawsze była najradośniejszym dniem w roku, a na święta Bożego Narodzenia czekałam cały rok, bo je uwielbiałam . A teraz będą najsmutniejsze, niechciane święta i najsmutniejsza wigilia :-( :-( :-( .
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-21, 01:10   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Dzisiaj siedziałam przy grobie mamy długo i patrzyłam w słońce . Miejsce gdzie leży mamusia to jedyny róg cmentarza na który zawsze słońce świeci . I tak sobie myślałam, że jest mi z nią na tym cmentarzu tak dobrze . Spokojnie, bez problemów, bez świąt . Tylko ona i ja - jej dziecko . Chciałam tam zostać już na zawsze . Zasnąć przy jej grobie w promieniach słońca i obudzić się w jej ramionach daleko od tego wszystkiego co jest tutaj. Być z moją najukochańszą, najlepszą jaką mogłam sobie wymarzyć mamusią . Czuję się jak malutkie dziecko zostawione samo bez opieki na świecie . Tylko moja córeczka trzyma mnie przy życiu . Nikogo oprócz niej nie mam. Świąt nie będzie . Spędzę je z mamą na cmentarzu .
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-19, 22:26   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
mis123 napisał/a:
siedzę w pracy....co rusz gdy przychodzi jakiś klient i żegna się uśmiecha się życzliwie i życzy wesołych świąt....a człowiek musi się uśmiechnąć i życzyć tego samego....a serce z każdym "wesołych... i szalonego sylwestra" pęka...a ja sama mam ochotę rozryczeć się i uciec od tego wszystkiego.... wiecie co chciałabym zrobić gdybym tylko mogła ??? Usiąść przy mamy grobie i nie odchodzić stamtąd ani na minutę i przesiedzieć tam całe te święta.....tam na cmentarzy przynajmniej nie ma uradowanych rodzin, prezentów i całej tej MAGII, która prysła z śmiercią mamy..... ;((((((((((((

Jakbyś mi to z ust wyjęła :-( . Mam identycznie..........................
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group