1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 50
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-08-25, 12:48   Temat: Tu trzymamy kciuki
Dziękuje serdecznie za kciuki :) . Zerknijcie do mojego wątku. Niestety nie jest zbyt różowo :-( .
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-08-24, 17:23   Temat: Tu trzymamy kciuki
To już jutro - na 100 % . Znowu więc proszę o wasze kciukasy. Od rana. Bardzo proszę ::thnx:: .
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-08-17, 21:55   Temat: Tu trzymamy kciuki
Kurcze blade :| , mama nie miała dziś konsultacji, bo szanowny pan doktor poszedł na urlop i odwołał wizyty :uuu: . Tak więc muszę prosić o przełożenie kciuków na przyszły tydzień ( jeszcze nie wiem jaki dzień ) . Przepraszam, ze tak was męczę o te kciuki, ale naprawdę wierzę, ze to pomaga. Tak wogóle to dziękuję, ze jesteście ::thnx:: .
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-08-16, 15:25   Temat: Tu trzymamy kciuki
To znowu ja. Tym razem proszę o kciuki na środę. Sprawdziłam mamy termin konsultacji i nie jest to 25 tylko 18 sierpień, czyli środa. Okaże się co z wątrobą. Tak straaaaaaasznie się boję |stres| :!: . Proszę o każdy, chociaż najmniejszy kciuczek, żeby wyniki były ok. W środę. Proszę :-( .
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-08-05, 20:40   Temat: Tu trzymamy kciuki
Dziękuję za dzisiejsze wasze kciuki :cmok: . Mam nadzieję, że pomogą. Maxdata26 trzymam mocno :uhm!: .
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-08-05, 13:56   Temat: Tu trzymamy kciuki
Mama właśnie pojechała do CO. Tk będzie ok. 15.30, bo wcześniej 1,5 h musi wypić kontrast. Proszę o szczególne trzymanko "yee" .
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-08-03, 17:15   Temat: Tu trzymamy kciuki
Dziękuje :) . Jesteście kochani :cmok: . Oby wasze kciuki pomogły.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-08-03, 12:52   Temat: Tu trzymamy kciuki
Widzę, ze dawno to nikt nie prosił o kciuki. Ale ja się zgłaszam do trzymaczy kochanych, coby potrzymali kciuki w czwartek, bo moja mama ma kontrolne TK jamy brzusznej. Tak około 14 godziny, ale najlepiej to od rana :) . Co prawda wyniki będą dopiero 25 sierpnia, ale proszę trzymajcie kciukasy, żeby ten tomograf ładne, czyste zdjęcia porobił w czwartek. Mogę na was liczyć ? PROOOOOOOOOSZĘ !!!!! Dziękuję z góry w imieniu mamusi :) .
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-02-03, 21:16   Temat: Tu trzymamy kciuki
STRASZNIE wam wszystkim dziękuje za kciuki ::thnx:: . Pomogły :!: . Jest lepiej - duuużo lepiej. Guzy w większości zniknęły :-D . Jestem taka szczęśliwa |happy| . Jesteście kochani. Już napisałam w moim wątku, że te wasze kciuki mają magiczna moc . Dziękuję, dziękuję, dziękuję za każdy kciuk :cmok: .
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-02-02, 20:12   Temat: Tu trzymamy kciuki
Z góry dziękuję wam za trzymanie kciuków . Mama ma wizytę wyznaczoną na 9 rano, ale wiadomo, że może się przedłużyć. Jeszcze raz z góry dziękuję ::thnx:: . Jak tylko będę coś wiedzieć to napiszę. Strasznie się boję :?ale?:
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-02-02, 14:52   Temat: Tu trzymamy kciuki
To już jutro :-( . Mama myślała, że 5 lutego, a zerknęła w papiery i to 3 luty. Tak więc bardzo mocno proszę o kciuki na jutro dla mamy. Proszę, proszę, proszę ||Plss|| .
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-01-21, 16:07   Temat: Tu trzymamy kciuki
Już po badaniu. Dziękuje za wszystkie kciuki. Jesteście kochani. Oby pomogły :) . Teraz pozostało czekać do 5 lutego na wynik :uuu: . Chyba osiwieje do tej pory :roll: .
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-01-20, 14:42   Temat: Tu trzymamy kciuki
Zgłaszam się na trzymanie kciuków do wszystkich trzymaczek i trzymaczy :) . Jutro mama jedzie na kontrolne TK jamy brzusznej. Wyniki i konsultacja będą dopiero 5 lutego, ale narazie proszę o kciuki na jutrzejsze TK. Mam nadzieję, że ten potwór po 9 chemiach odpuścił i zlazł z wątroby :uuu: . Chyba zwariuję do tego 5 lutego :?ale?: . Z góry dziękuję za każdy kciuczek :) .
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-01-14, 20:51   Temat: Tu trzymamy kciuki
Banialuka, trzymam tak moooooooooooooocno, że aż mi kostki bieleją :) . Jak tylko coś będziesz wiedzieć to pisz . Będzie dobrze "yee" . Powodzenia
  Temat: Tu trzymamy kciuki
soja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-01-13, 15:57   Temat: Tu trzymamy kciuki
Witaj serdecznie Kasiu :) . Przykro mi, że choroba u ciebie po tylu latach wróciła. Może załóż swój wątek i napisz coś więcej o sobie. Pozdrawiam
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group