1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Słowa wyrażam obrazem
soja

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 17350

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-07, 23:45   Temat: Słowa wyrażam obrazem
Aga, obiecuję, że wkleje zdjęcia moich włochatych pupilków :-D Ja tam się żadnych robalków nie boję. Miałam nawet salamandrę plamistą (jest pod ochroną ;) ) i uwielbiała spacerować po domu. Tak właściwie to przerobiłam już wszelakie rodzaje różnych stworków :mrgreen: A co do wieku ptaszników to niektóre gatunki mogą żyć nawet 30 lat. Ja to wogóle mam upodobanie do wszystkiego co dla innych jest obrzydliwe i straszne. Pająki, robale, krew, rany, wnętrzności, zwłoki - wszystko to mnie fascynuje 8-) Taka już jestem. Mój mąż czasem mówi, że się mnie boi :lol: :lol: :lol: Jedyne owady, których nie znoszę to komary i muchy :<:
  Temat: Słowa wyrażam obrazem
soja

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 17350

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-07, 18:21   Temat: Słowa wyrażam obrazem
Dziewczyny, no nie żartujcie :lol: Nawet sobie nie wyobrażacie jakie to miłe stworzonka. To troche tak jak mały kotek lub piesek, tylko nóg ma więcej. Przy bliższym poznaniu naprawde zyskują :)
  Temat: Słowa wyrażam obrazem
soja

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 17350

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-07, 17:23   Temat: Słowa wyrażam obrazem
Jusia, uwierz mi ten pajączek na zdjęciu to prawdziwe maleństwo 8-) Hoduje od kilku lat pająki ptaszniki. W tej chwili mam 2. Miałam też skorpiona, zmije i piranie. Moje pajaczki mają jeden 10 lat, a drugi 8 lat. Obie to samiczki. Moje kosmate, milusie futrzaczki :-D Są jakieś 100 razy wieksze niż ten ze zdjęcia. Zresztą fakt, że żywią się myszami mówi sam za siebie :lol: Każdy kto mnie odwiedza i je widzi to pózniej rozglada się cały czas ukradkiem dookoła czy aby gdzieś skąds nie wyłazi jakiś stwór. Przekomicznie to wygląda :mrgreen:
  Temat: Słowa wyrażam obrazem
soja

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 17350

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-07, 14:41   Temat: Słowa wyrażam obrazem







































  Temat: Słowa wyrażam obrazem
soja

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 17350

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-03, 22:27   Temat: Słowa wyrażam obrazem
Fajne zdjęcia mral :) Zwłaszcza ta mewa mi się podoba. Wyglada jakby pozowała. Ja dziś byłam na pokazie florystycznym i zaszalałam okrutnie- ponad 300 zdjęć. Jak je wrzuce do komputera to coś wybiore i wkleje serie z kwiatami.
  Temat: Słowa wyrażam obrazem
soja

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 17350

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-03, 09:35   Temat: Słowa wyrażam obrazem
Dzięki DSS :-D Aż się zaczerwieniłam :oops: . Takie moje małe hobby. Teraz zbieram na lepszy obiektyw do aparatu, ale mi słabo idzie :uuu:
  Temat: Słowa wyrażam obrazem
soja

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 17350

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-02, 21:50   Temat: Słowa wyrażam obrazem
















































Oto moje wypociny. Lubię strasznie sobie popstrykać zdjęcia, zwłaszcza z bardzo bliska. Mam nadzieje, że chociaż niektóre się wam spodobają :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group