1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 112
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-10, 15:30   Temat: soja - komentarze (vf7)
Witam :) . Dziękuję za pamięć dziewczyny . Ja już rozpakowana . Urodziłam przez cc 02.01 chłopczyka . Ma na imię Gabryś . Po cc długo nie mogłam dojść do siebie :uuu: . A teraz mam na głowie dwójkę dzieciaków i zero czasu :roll: . Pozdrawiam
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-26, 22:36   Temat: soja - komentarze (vf7)
Witajcie dziewczyny kochane :) . Dzidzia ma się pojawić w okolicach Bożego Narodzenia, ale liczę na to, że uda mi się jakoś odwlec do stycznia ( nie chcę , żeby dzidziuś miał rok do tyłu ) . Czy ktoś kiedyś widział spuchniętego hipopotama :lol: ??? Tak właśnie teraz wyglądam mniej więcej . Już drżę na samą myśl, że jak pójdę do szpitala, to moja córcia zostanie beze mnie w domu :uuu: . Nigdy się z nią nie rozstawałam do tej pory .
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-02, 16:48   Temat: soja - komentarze (vf7)
A ze zdrówkiem jak u ciebie ? Choróbsko siedzi cicho ? Mam nadzieję, że tak :) .
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-02, 16:29   Temat: soja - komentarze (vf7)
Cześć Julka :) . A u mnie ciężko, coraz ciężej . I to dosłownie :lol: . Serducho się buntuje strasznie, ale jakoś jeszcze funkcjonuje . Jestem już mocno ograniczona ruchowo . Jak np . idę do mamusi na cmentarz to jak stara babuleńka :lol: . Dojść nie mogę ( biorę ze sobą psa, żeby mnie tam zaciągnął ), a jak już dojdę to zdycham na ławeczce przy grobie jak 200-letnia słonica :roll: . A co u ciebie Julciu ? Pozdrawiam
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-20, 15:41   Temat: soja - komentarze (vf7)
Witam :) . Aguś , u mnie cisza, bo coś mnie na wypieki wzięło 8-) . Cały czas coś pichcę . Dzisiaj zrobiłam pomidorki faszerowane, gulasz i ciasto jogurtowe z morelami . A wczoraj miałam całą kupę sprzątania, bo mój ojciec wyjechał do Norwegii i odgruzowywałam mieszkanie . Jeszcze mi się nie udało wszystkiego posprzątać . Zostało mi na dziś mycie podłóg i salon do sprzątnięcia . Aha, no i w pralce od wczoraj kisi się pranie do powieszenia :uuu: . A w czwartek wkońcu zrobiłam badania krwi . Oprócz lekkiej niedokrwistości i zapalenia dróg moczowych, wszystko jest dobrze . Teraz sobie życzą w ciaży badań anty HIV, anty HCV i Toxoplazmoza . Zapłaciłam za tą wątpliwą przyjemność ponad 100 zł, bo badania te są nierefundowane :uuu: .
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-18, 22:05   Temat: soja - komentarze (vf7)
O rany, to szybciutko się uwinęłaś :-D . Ja rodziłam 15 godzin :uuu: .
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-18, 18:41   Temat: soja - komentarze (vf7)
A długo trwały twoje porody Julciu ?
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-18, 17:24   Temat: soja - komentarze (vf7)
Julciu, ja się nie martwię cc tylko tym znieczuleniem ogólnym . Ja chcę mieć cc . Na poród sn już NIGDY, PRZENIGDY bym się nie pisała :uuu: . Mam po nim taką traumę, że szkoda gadać . Ale to już inna bajka . Zresztą teraz u mnie poród sn na szczęście nie byłby możliwy :-D . Boję się, że mnie uśpią i nie będę widzieć dziecka , ani co tam się dzieje :-(
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-18, 15:52   Temat: soja - komentarze (vf7)
Witam :) . Aguś , wkońcu moja córcia wylądowała u mojej przyjaciółki, która jako jedyna osoba mi pomaga :) . Ona ma 2 dzieci - synka 5 lat i córkę 4 lata, więc moje dziecko uwielbia do niej chodzić . A ona kiedy tylko może, zabiera ją do siebie ( mieszka kilka domów ode mnie ) . Tak więc salon fryzjerski pozostał bez zniszczeń :lol: . Ja nie zaszalałam z kolorem - zrobiłam się na czarno 8-) . Boję się teraz eksperymentować, bo mi Tomkuragóra zrobi kawał i jeszcze wyjdzie kolor zielony na głowie ;) . Trochę się martwię, bo mi do cesarki chcą zafundować znieczulenie ogólne :uuu: . I jak to - nawet nie zobaczę Tomakuragóry, bo będę spać :roll: ??? Nie podoba mi się to . Jakaś dziwna pogoda dzisiaj - wszystkich bolą głowy :uuu: .
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-16, 15:16   Temat: soja - komentarze (vf7)
Witam :) . Aguś upały troszkę odpuściły :-D . Jest lepiej . Ja się czuję nieżle, oprócz tego, ze jestem słaba . Jadę dzisiaj do fryzjera, więc się trochę zrelaksuję :) . Niestety, muszę wlec ze sobą moją córkę, bo nie mam jej z kim zostawić ( a tyle było chętnych do pomocy po śmierci mamy :roll: ) i boję się jak ona wysiedzi ponad 2 godziny w salonie fryzjerskim :| . Będzie cieżko . Mam tylko nadzieję, że nie zdewastuje całego salonu 8-) . Wogóle to się czasem wkurzam tym olewactwem innych ludzi :evil:
. Mam teściową, 2 babcie, ojca, męża ( ojciec i mąż w pracy, więc usprawiedliwienie mają ),a nie mam z kim zostawić córki na raptem 3 godzinki :roll: . Do fryzjera jeżdzę raz w miesiącu i nawet ten raz to za dużo, żeby ktoś mógł mi z dzieckiem posiedzieć . Przecież ona jest juz duża i nie trzeba jej pampersów zmieniać . Wystarczy przypilnować, żeby jakiejś głupoty nie nabroiła . Oj, kolejny raz sobie myślę jaka dobra i niezastąpiona była moja mama :-( . Ona jedna zawsze miała czas dla wnuczki .
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-11, 15:05   Temat: soja - komentarze (vf7)
Hurrra, nadeszły chmury i chyba będzie padał deszcz :-D !!! Jasny gwint, miałam piękne pierisy japońskie w ogrodzie i mi wszystkie spaliło :uuu: :uuu: :uuu:
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-11, 13:25   Temat: soja - komentarze (vf7)
Witajcie moje kochane dziewczyny :) . U mnie niestety znowu gorąco :uuu: . Może nie +35, ale nadal temperatura pod +30 podchodzi. Malinka ( moja córcia nadała malince imię TOM KURA GÓRA |wht?!| |wht?!| |wht?!| ), tak więc Tom kura góra ( to chyba z jakiejś bajki :shock: ) ma się całkiem dobrze . Mieliśmy dzisiaj iść na badanka krwi, ale zaspaliśmy 8-) . Tak więc może jutro dotrzemy . Wczoraj pojechałam na sklepy w poszukiwaniu czegoś do ubrania ( wielkości 2-osobowego namiotu ), bo już się prawie w nic nie mieszczę :| . Wróciłam bardzo póżno i dlatego mnie nie było . Najgorsze jest to, że wyprzymierzałam się za wszystkie czasy i nic nie kupiłam :uuu: W jednych spodniach moja córka powiedziała, ze wyglądam jak- cytuję : ptak z ulicy sezmakowej |wht?!| . A to mała zołza ! Śmiechu z mamy miała co niemiara :lol: . Właziła za mną do każdej przymierzalni i się chichrała . A na koniec powiedziała, ze najładniej mi w tym w czym przyjechałam :-D . Słaba jakaś jestem :| .
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-09, 13:31   Temat: soja - komentarze (vf7)
Witam :) . Dzisiaj troszkę lepsza pogoda :-D . Wiecie co się stało :shock: !!! Moja mamusia dała mi znak, że nadal z nami jest |wht?!| |wht?!| |wht?!| . Obudziłam się wczoraj w nocy z przemożnym uczuciem, że ktoś chodzi po domu . Poszłam się wysikać i w tym czasie gadałam sobie do mamy ( często tak gadam ) . W pewnym momencie powiedziałam - mamuś, gdybyś mi tylko dała jakiś znak, że jesteś to byłabym najszczęśliwsza na świecie i wiecie co się stało - oświeciła się na przedpokoju lampa, która była zepsuta już od dawna !!! Szczęka mi opadła po samą podłogę . Podeszłam do lampy, bo pomyślałam, ze może ktoś ją naprawił, chociaż wiedziałam, ze to raczej nie możliwe ( mój mąż już próbował ), ale lampa nadal była zepsuta . Potem lampa zgasła. Kiedy spróbowałam ją oświecić ponownie, oczywiście się nie oświeciła ( przecież była zepsuta, więc jak miała się zaświecić |wht?!| ) . Siadłam na podłodze i rozbeczałam się sama nie wiem czemu- chyba z wrażenia i ze szczęścia :) . Teraz już wiem na pewno, że mama jest obok mnie :-D . Dała mi znak, bo ją o to prosiłam . Nikomu o tym nie powiedziałam ( oprócz was ) , żeby ludzie nie pomysleli, że zwariowałam . Poprosiłam tylko męża na drugi dzień o sprawdzenie lampy . Sprawdził i oczywiście lampa nadal jest zepsuta i nie ma szans na zaświecenie jej . I jak tu nie wierzyć w życie po życiu ??? To mnie naprawdę podbudowało :-D . Już wiem , że nie jestem sama i nie gadałam sama do siebie, tylko do mamy .
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-07, 19:28   Temat: soja - komentarze (vf7)
KasiaC , ale zajefajny dzidziuś :lol: ! Jak mój tak będzie wywijał to cieńko się widzę :| . W pierwszej ciąży moja córcia tak mnie kopała po wątrobie, że miałam wrażenie jakby ktoś mi robił wątrobiankę w brzuchu :roll: . Dziewczyny, no nie wierzę - cały tłum Magdalen się zrobił :-D !!! Nie myślałam, że to imię tylu osobom może się podobać :roll: . A ja dzisiaj sprzątam i sprzątam :uuu: . Mam dość . Jestem spocona, popuchnięta, rozczochrana, gruba i wyglądam jak baba jaga . A wy co robicie ?
  Temat: soja - komentarze (vf7)
soja

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-05, 20:57   Temat: soja - komentarze (vf7)
Witam :) . Ja już po badankach . Pan doktor ( bardzo miły ) pooglądał dzidziusia z każdej strony, zmierzył, postukał i orzekł, że nie widzi nic niepokojącego :-D . Wszystkie parametry w normie ! A ja się zachwyciłam :!: Tak dokładnie było widać dzidzie, że nie mogłam uwierzyć - cały czas trzymała sobie kciuka w buzi :-D . Ma fajne, malutkie paluszki, nosek i bużkę . Jest śliczna . Za 2 tygodnie mam jeszcze odebrać wyniki z krwi, a potem znowu usg w 20 tyg ciąży . Ale już nie pamiętam, kiedy byłam tak zmęczona :| . Jestem po prostu padnięta . Ten upał mnie wykończył . Zaraz idę pod prysznic i do wyra . Fajnie, że się komuś podoba moje imię :) . Całuski dla was :cmok:
 
Strona 1 z 8
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group