1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Znamię
skorupka

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8755

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-18, 20:20   Temat: Znamię
hej
miałam znamię na podudziu,po stonie wewnętrznej,malutkie,ok.0,5cm,więc estetyczniej byłoby nie wycinać,bo to miejsce na łydce,cały czas w ruchu.
Po prostu,bardzo mnie swędziało,troszkę było nieregularne.
W pewnym momencie to już nie wiedziałam,czy to swędzenie jest może tylko w mojej głowie.
Moja Babcia miała czerniaka,pamiętam z dzieciństwa,że był to wielki sączący pryszcz na twarzy.Po usunięciu żyła jeszcze z 20 lat i zmarła na serce.Więc nie boję się.
Badanie dermatoskopem to chyba teraz już standard.
Jak dermatolog zobaczył znamię to podskoczył,a potem zączął pleść coś o włókniakach.
Pewnie sam się nie spodziewał takiego wyniku,bo TO naprawdę nie wyglądało imponująco.
Nie martw się na zapas,pieprza usuń,zrób szczepienia,to zawsze potrzebne
  Temat: Znamię
skorupka

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8755

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-17, 22:15   Temat: Znamię
hej
na Twoim miejscu nie czekałabym ze szczepieniem,w podobnej sytuacji pobrałam 3 dawki które dawały ochronę chyba w ciągu miesiąca ,a przypominającą po roku.
Moja mama miała operowany ropień na jelicie bez szczepienia dopiero przy tętniaku dopilnowała szczepień.
Oczywiście nie polecam takiej rosyjskiej ruletki.
Moje znamię usuwał dermatolog w swojej klinice,spokój, cisza, komfort.Płaciłam chyba 470 zl,razem z HP i zdjęciem szwów.Gdy po 10 dniach przedzwonił,aby przyjść po wynik łudziłam się ,że to standardowe postępowanie.
Potem tenże dermatolog przepchnął mnie przez prywatny gabinet swojego kolegi chirurga onkologa i tak trafiłam do ZCO Szczecin.
I się zaczęło.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group