1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 25
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-12-16, 19:25   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
Nie kwestinuję wiedzy czy umiejętności lekarzy,po prostu czasem każdy ma gorszy dzień ;)
Rehabilitację wypisał mi lekarz o specjalności rehablitacja,któremu powiedziałam o czerniaku.
Mieszkam w małym mieście,konsultacja u innego specjalisty odpada.Poza tym,trudno z każdą, za przeproszeniem pierdołą,biegać po lekarzach.Ale teraz będę,bo zaczynam wierzyć,że ci ,co tutaj przyjeżdżają,dzialają selektywnie,tylko w swojej dziedzinie,nie potrafią złapać perspektywy.
pozdrawiam serdecznie
Hej,administratorze,gdzie będziemy składać życzenia?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-12-16, 19:28 ]
Jeśli chodzi o życzenia świąteczne, to odpowiedni wątek jest tutaj.

  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-12-15, 20:12   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
o matko,Nagaj i Żyłka....
Dr Żyłka nie chciał mi nawet dać skierowania na SLN,twierdził,że za niski Breslow.
Dopiero polecił mu Nagay.
Jak czytam,jak bardzo szczegółowe opisy hp robią niektóre ośrodki to normalnie nie rozumiem,dlaczego mój ma 2 zdania.
może to lepiej.
A teraz po wizycie obmacuję się,jakbym pchły miała, bo wiem,że to ONE.
trochę mi siadło,bo prawie miesiąc chodziłam na rehabilitację z powodu tzw.ostróg piętowych,a jak się pochwaliłam w ZCO,to pani doktor zrobiła oczy jak spodki,bo nie wolno ani lasera,ani ultradżwięków.Na ostrogi nie pomogło,a na czerniaka ?
Mówiła,żeby nawet telefon nosić w torbie,nie w kieszeni.
ale jak żyć bez telefonu ::mur::
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-12-14, 18:48   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
Witaj,
czy masz już wyznaczone terminy?
Ja pierwszy zabieg na 8 marca(mój mąż do rejestratora:no niech się pan zlituje,taki termin dla kobiety?strasznie mnie to rozśmieszyło,bo kolega małżonek nie uznaje tego dnia,tyle,że akurat mam imieniny),potem 8 kwiecień,na trzeci zabieg nie mam jeszcze terminu.
Przez chwilę rozważałam wycięcie prywatnie,w LaserClinik w Szczecinie,tam wycięli mi TEGO drania,ale w sumie to już nie wiem.Na forsie nie śpię a pani doktor obiecała,że gdyby coś się działo,to mam przyjechać szybciej.
Pozdrawiam
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-12-13, 21:38   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
hejka
Byłam na wizycie kontrolnej w ZCO i pani doktor zleciła mi usunięcie następnych trzech znamion,ponieważ są podejrzane.
Czy ktoś z Was miał podobnie?
Tzn.czystego wartownika,ale nowe ogniska na zewnątrz?
dodam,że te znamiona są małe,aczkolwiek jedno wyskoczyło po wakacjach
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-18, 20:27   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
Dziękuję Ci Justynko,czasem wydaje mi się,że chirurdzy traktują nas,z pieprzykiem, protekcjonalnie i z przymrużeniem oka,dopiero jak można coś rozpruć,o to wtedy mają zaciesz
pozdrawiam
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-17, 22:28   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
miła Alicjo
do kogo trafiłaś w ZCO?dr N.zdaje się chirurg,robił mi SLN
do tej pory korzystałam jedynie z chirurga,ale pojawiły się nowe znamiona,więc muszę sprawdzić
Co do wagi,to pewnie małe chińskie rączki manipulowały przy skali,bo co bym nie robiła, to nie chce pokazywać mniej niż 80 kg
A chorobę oswoisz.
Powtarzam sobie, że mam wielkie szczęście.mogło być gorzej :papap:
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-14, 20:56   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
hej
w czwartek mam wizytę w ZCO tym razem u dermatologa.
Niby wszystko ok,ale przeciągnęłam od marca,boję się więc.
Bardzo się boję.
Coś ostatnio różne dolegliwości się czepiają,ostatnio ostrogi piętowe.
Noszę wkładki,muszę popierniczać jak dresiarz ciągle w adidasach,bo do szpilek przecież ich nie włożę,zaraz mam drugą serię rehabilitacji,ale to nic nie daje.
A może to zupełnie coś innego?
Może to ON ?
co prawda lekarz mówił,że to ostrogi ale nawet zdjęcia nie zlecił,a to potwornie boli.
Znaczy ostrogi,nie zdjęcie.
ponadto nadal nie palę,niestety przytyłam 18 kg,czasem żałuję wierzcie mi,jestem teraz tłusta jak makrela.Chciałam napisać "foczka"ale obawiam się,że to określenie jest zarezerwowane dla kobiet o nieco innych gabarytach.
pozdrawiam-kobieta Rubensa
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-12-21, 21:16   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
Ewo,czy Ty???????????????????????
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-12-18, 23:14   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
witajcie!!
jestem po wizycie kontrolnej
trzy miesiące czekania a
,a tu lekarz odprawił swoje zwyczajowe mruczando,dał skierowanie na usg i kazał zgłosić się za pół roku
no i zwyczajowo ściągnął chłonkę z pachwiny(w sumie chyba 6 raz o zgrozo)
ale to pikuś
chwalcie mnie chwalcie,spiewajcie anielskie chóry albowiem 15(tak muszę to napisać słownie:piętnaście )tygodni nie palę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nic to że przytyłam z 6 kilo i spodnie mi trzeszczą jak siadam
musiałam obciąć włosy ,wyłaziły garściami o zębach nie wspomnę bo po dzień dzisiejszy to temat drażliwy
ale czuję się mocna,tak mocna ,że mogłabym wszystko,że to co kiedyś drażniło albo bolało nie ma znaczenia
to tak dziś do góry
a jutro spadasz w dół

[ Dodano: 2011-12-18, 23:17 ]
ten bełkot to zapewne skutek uboczny głodu nikotynowego........... :mrgreen:
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-09-06, 19:22   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
znowu mam problem z chłonką,jajo urosło
Biofanko,ratuj!
jak długo będą te problemy,kiedy powinnam się niepokoić?
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-09-02, 21:45   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
dzisiaj byłam znowu na ściągmięciu chłonki,nasz miejscowy chirurg dokonał tego czynu,więc obeszło się bez onkologii.
Mam czerniakofobię,widzę na każdym to paskudztwo,pewnie to normalne,bo jak byłam w ciąży,to wszędzie dostrzegałam tylko to.
pozdrawiam ciepło Beata
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-08-29, 18:35   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
Bitwa wygrana, a wojna trwa :-D
Odebrałam wynik:
utkanie skóry i tkanki podskórnej ogniskowo z bliznowatym rozplemme tkanki łącznej i obecnośclą pojedyńczych ziarniniaków resorpcyjnych.rozrostu nowotworowego nie stwierdza się.
Węzeł chłonny bez przerzutu nowotworowego.
Marianno miałaś rację,lekarz ściągnął zastój z chłonki(jednak odwróciłam głowę)i rzeczywiście nie bolało.o
Ofukał mnie ,że za prędko wstałam i stąd te kłopoty,a antybiotyk nie był potrzebny

następną wizytę umówiłam na 5 12.
W gruncie rzeczy lekarz nie jest zbyt rozmowny,więcej o czerniaku i leczeniu dowiedziałam się z forum.dlatego pozwolę sobie na drobne naruszenie regulaminu i użyję cl:DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ
za wiedzę merytoryczną i słowa otuchy dla mnie.dzięki |oyeah|

A teraz tradycyjna porcja pytań:
-na czym polega wizyta kontrolna
-czy obserwację znamion ma prowadzić dermatolog czy onkolog
-jakie szanse są na przebadanie moich dzieci pod kątem raka(pracownia genetyki?babcia miała czerniaka,a tata zmarł na raka
O to chciałam zapytać lekarza ale uciąl rozmowę tak szybko,że zapomniałam o brodawce,którą mieli wyciąć
Jak pojadę w grudniu będę miała zęby :mrgreen: i nie dam się tak łatwo spławić
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-08-26, 21:37   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
hej
tara tara
ząbek nie odrósł ale....
dzwoniłam dziś z pytaniem o to,czy jest wynik i pani w CO uchyliła mi rąbka tajemnicy mówiąc,że z tego co widzi,wynik jest dobry
z szampanem wstrzymam się do poniedziałku,bo muszę to zobaczyć
jajo ciągle jest i jakby twardsze,ale nic to,dziś mam skrzydła u ramion i nawet to parszywe szczerbate coś w lustrze nie zwarzy mi humoru
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-08-24, 22:05   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
dzięki dziewczęta
zastanawiam się po prostu
jutro,jeśli nie będzie poprawy spróbuję złapać lekarza prowadzącego
zawsze goiło się na mnie jak na kocie,stąd moje zdziwienie
na domiar złego wczoraj ułamałam jedynkę ito tak paskudnie,że dentystka musiła wyrwać ją całkiem,teraz jestem szczerbata :omondieu:
ząbek był leczony,drutowany i cholera wie ,co jeszcze, wiadomym było,że długo nie pociągnie(pogryzie),ale moja rozpacz była większa niż po rozpoznaniu u dermatologa
ot,babska próżność
i jeszcze go zjadłam :lol:

[ Dodano: 2011-08-24, 22:08 ]
Ewa wyników jeszcze nie ma,spróbuję w piątek
pozdrawiam Was szczerbato
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
skorupka

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28381

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-08-24, 15:00   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
droga Biofanko!
przepraszam za tę poufałość ,ale wiesz więcej o naszych chorobach niż ktokolwiek inny
(trochę się podlizuję)
trzecią dobę biorę forcid 1000 a jajo jak było tak jest
czy już zacząć panikować czy poczekać do końca tygodnia
do CO mam ok.90 km i młodocianego na karku,zresztą to pewnie nie ich sprawa
i tak jadę po niedzieli ,bo mija 2 tygodnie w piątek

aha,pediatra zalecił okłady z rywanolu ale boję się że więcej zaszkodzę
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group