1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
skiper

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126175

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-06-19, 23:09   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Abesenteeism :)
Nie zrozumiałaś mnie i chyba też innych.
Już wcześniej wypowiadałem się negatywnie na temat dofinansowywania jakiegokolwiek zlotu. Zgodzę się i potwierdzam to raz N-ty: każda wydana złotówka na taki cel byłaby totalną głupotą i marnotrawstwem pieniędzy fundacji DSS. Dlatego też już wcześniej pisałem w tym temacie o zlocie- spotkaniu osób , które po prostu chcą się spotkać, porozmawiać, wymienić poglądy, doświadczenia, cokolwiek- po prostu może chcą pogadać i tyle. DSS mnie skrytykowała za pomysł uznając go za nierealny (czego akurat nie rozumię u osoby prowadzącej tak poważne forum onkologiczne- jeśli nierealne jest zorganizowanie prostego zlotu a realne slogany : walcz, nie poddawaj się to coś tu jest nie tak :P Ale nie o tym.
Bo tak naprawdę inny jest sens tego co pisałem tu wcześniej i co pisały Koleżanki z tego forum teraz. Zlot , spotkanie czy jak zwał jest jak najbardziej realne dla każdego kto będzie chciał. I tyle. Nikt nie chce żadnych dofinansowań, Po prostu spotkajmy się i tyle. Kto chce niech pisze . Jestem w stanie pomóc w organizacji takiego spotkania. Piszcie
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
skiper

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126175

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-06-19, 22:25   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Też tak uważam. Właśnie metodą "małych kroczków" - świetny pomysł i jestem jak najbardziej za ! Na Administrację tego forum nie ma co liczyć, zresztą nawet gdyby to i tak (bynajmniej ja) nie chciałbym mieszać do tego dofinansowań, apartamentów i ... nieważne ;)
Chcemy się spotkać, spotkajmy, zróbmy to i tyle. I to wcale nie jest takie trudne jak pisze DSS i jej klakierzy/ klakierki :) Pozdrawiam , Sławek
[/list]

[ Dodano: 2011-06-19, 22:34 ]
w razie czego piszcie do mnie na slawekskiper@o2.pl jakbym sie tu komus nie spodobal ;)
Zorganizujemy :)
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
skiper

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126175

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-02-12, 19:59   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
urania napisał/a:
Moje wypowiedzi dotyczyły opcji spotkania wg koncepcji II. Oczywistym jest, że w świetle sytuacji przedstawionej przez DumSpiro – Spero, na ten czas dyskusję należy uznać za zamkniętą.

Jasne- najłatwiej zamknąć dyskusję, tylko należałoby dopisać : "ze swojej strony" - bo inni mogą mieć odmienne zdanie :)

Mark napisał/a:
Sam pomysł spotkania forumowiczów jest OK, ale chyba ze względu na specyfikę forum mało prawdopodobny.

Z jednej strony może i tak, z drugiej, jak to nazwała Urania "koncepcja I" - z własnej incjatywy forumowiczów, jest jak najbardziej możliwa. Wszystko zależy od chęci osób zainteresowanych.
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
skiper

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126175

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2010-12-27, 00:25   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Odpowiedź poprzez hmm... wyrywanie fragmentów wypowiedzi z kontekstu całości :roll: - tak się odpowiada na atak, i to w sposób taki "paniczny" :) A przecież to nie był atak, czy krytyka pomysłu zorganizowania zlotu, a jeżeli uznajesz to za krytykę to przynajmniej konstruktywną :)
Wstrzymam się chwilę z dalszą wypowiedzią :) ciekawe co myślą o tym inni forumowicze?
Pozdrawiam
Sławek
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
skiper

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126175

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2010-12-26, 23:03   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Poczytałem sobie ten wątek i ... uśmiałem się :)
Pomysł i zamiary górnolotne, nawet sporo chętnych- cóż jeśli brak realizacji.
Ja nie potępiam, wręcz przeciwnie, pomysł fajny- tylko nie tędy droga.
Jeśli chcecie możemy spróbować taki zlot zorganizować, a piszę nie bezpodstawnie, bo organizowałem już coś takiego , z czego jeden diabelsko trudny logistycznie - bo był na łajbach (musiałem dodatkowo załatwiać skiperów, jachty ściagać z 4 przystani, zapewnic bezpieczeństwo, całą logistykę dojazdu i cała masa innych nietypowych rzeczy) - więc zorganizowanie zlotu w centrum kraju na "stałym lądzie" uważam za "pikuś" , no może "pan pikuś" :-D
Po pierwsze : nie teraz, nie zimą, więc na spokojnie można o tym porozmawiać ale: po drugie jak ustali się już "mniej- więcej" to konkrety załatwia się od początku do końca max w 1 miesiąc, bo będzie ciągła rotacja, a to nie pasuje , a to tamto- i nigdy się nie zorganizuje. Wiadomo- wyprzedzenie być musi, ale jak padnie konkretny termin., oczywiście z około miesięcznym wyprzedzeniem , a komuś akurat nie będzie pasował , trudno- wszyscy i tak nie dotrą, zawsze komuś coś tam nie przypasuje. Miejsce: centralna polska - uważam za rozsądne (chodź sam mam 400-500km) - ale tak jest sprawiedliwie dla wszystkich (fajnie maja Ci co mieszkają blisko ;) )
No i na razie ostatnie o czym napiszę: sponsorzy- po co? Czy mamy prawo spotykać się bawić za pieniądze, które przydałyby się gdzie indziej? Choćby dzieciom chorym na nowotwory. I taką akcję fajnie byłoby przeprowadzić na zlocie ale My dla Nich, a nie żebyśmy sobie sponsorowali imprezy. Jeśli zlot to uważam- na własny koszt. Kto nie chce, trudno. Proste i uczciwe.
Jeśli chcecie pociągnąć to dalej , piszcie, na razie to przedbiegi, bo takich imprez nie robi się zimą, najwcześniej widziałbym taką konkretna już wiosnę.
Pozdrawiam :lol:
Sławek
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group