1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: sir_tomek - komentarze
sir_tomek

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 6739

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-19, 23:27   Temat: sir_tomek - komentarze
Dziękuje za odpowiedzi. Będę nieco spokojniejszy :) Odezwę się po wizycie u pulmonologa pod koniec przyszłego tygodnia.
  Temat: sir_tomek - komentarze
sir_tomek

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 6739

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-19, 15:12   Temat: sir_tomek - komentarze
cleo33 napisał/a:
Z cała pewnością obraz TK przedstawi co i gdzie.


Obraz może tak, z tym że ja się nie znam na tym, nie mogę znaleźć tego guzka na filmikach tk :) I chodziło mi jedynie o opis do badania "Na pograniczu segmentu 3 i płata środkowego prawego płuca..." Z tego, co się orientuję to opisane miejsce jest bardziej z przodu, ale mogę się mylić.
  Temat: sir_tomek - komentarze
sir_tomek

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 6739

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-05-11, 09:53   Temat: sir_tomek - komentarze
Już po TK... Wynik dopiero za dwa tygodnie. Jeszcze troche stresu przede mną, ehh :-(
  Temat: sir_tomek - komentarze
sir_tomek

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 6739

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-05-10, 22:18   Temat: sir_tomek - komentarze
absenteeism, dziękuję za słowa otuchy :) Jestem również ciekawy odpowiedzi na twoje powyższe pytania. Akurat mój pieprzyk nie jest dokładnie równo ze skórą, tylko wystaje jakiś 1-1,5mm ponad nią.
  Temat: sir_tomek - komentarze
sir_tomek

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 6739

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-05-10, 20:16   Temat: sir_tomek - komentarze
Rozumiem :) pierwszy raz mam do czynienia ze sprawami radiologiczynymi i dlatego pytam o każdy szczegół :) Jutro TK... Myślę, że na tym zakończy się diagnostyka
  Temat: sir_tomek - komentarze
sir_tomek

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 6739

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-05-10, 15:56   Temat: sir_tomek - komentarze
Tak tylko zapytałem, ponieważ mam taki 5 mm i wydaje mi się, że właśnie w tym miejscu, w którym wyszła ta zmiana na RTG.
  Temat: sir_tomek - komentarze
sir_tomek

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 6739

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-05-10, 15:17   Temat: sir_tomek - komentarze
Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Odezwę się po badaniu TK. Pozdrawiam


[komentarz dodany przez: sir_tomek: 2010-05-10, 15:42]
Zastanawiam się czy jest możliwe, aby na zdjęciu RTG wyszedł pieprzyk?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group