1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak a wkładka hormonalna mirena
serduszko2017

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4498

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-08, 09:55   Temat: czerniak a wkładka hormonalna mirena
Dziękuję serdecznie za odpowiedz. Przed momentem zarejestrowałam się do miejscowego ginekologa onkologa - radioterapeuty. Zmolestowałm panią w rejestracji i wdusiła mnie na przyszły czwartek- oczywiście prywatnie bo na NFZ dopiero październik. Zobaczę jak on się do tego ustosunkuję , nie chce działać pochopnie bo 1200 zł na ziemi nie leży, z drugiej strony nie chcę żeby to była cena za ewentualne przeżuty....ech...Profesor nadal nie odpisał, czekam również na odpowiedz osób, które tutaj są aniołami stróżami :) Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę.

[ Dodano: 2017-08-08, 12:09 ]
>Szanowna Pani,
>W nawiązaniu do maila informuję, że nie ma żadnych przeciwwskazań do
używania wkładki wewnątrz macicznej z hormonami przy rozpoznaniu
czerniaka, jak Pani opisała.
>Taka jest opinia p. prof. dr hab. n. med. Piotra Rutkowskiego-Kierownika
Kliniki Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków CO-I.
NO TO MAMY ODPOWIEDZ :)
  Temat: czerniak a wkładka hormonalna mirena
serduszko2017

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4498

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-07, 16:33   Temat: czerniak a wkładka hormonalna mirena
Witam serdecznie.
w lutym 2016 na podstawie badania hispatologicznego stwierdzono u mnie czerniaka złosliwego okolicy łopatki.
clark II breslow 1,2
W maju ubiegłego roku , miałam oznaczane węzły wartownicze i poszerzaną ranę. Rana czysta wartowniki czyste. Jestem po pecie, wszystko oki. Przebywam pod stałą kontrolą Co w Bydgoszczy.
do tej pory miałam założoną wkładkę domaciczną - zwykłą która w maju tego roku straciła ważność. Ginekolog do którego miałam bardzo duże zaufanie zaproponował założenie wkładki hormonalnej 20mikrogramów/24godziny Levonorgestrelim. powiedział ,że nie ma potrzeby konsultacji w CO, że wie co robi i dla mnie to najlepsze rozwiązanie.....a ja mu zaufałam. na początku sierpnia miałam kontrolę w CO....takiej bury jak żyję nie dostałam od lekarza prowadzącego.
Cytuję "co za konował założył pani wkładkę hormonalną przy czerniaku rok od diagnozy..."
no jeden z lepszych lakarzy ginekologów w obrębie 50 km.
powiedział ,że jak najszybciej mam się tego pozbyć .
ręce mi opadły...Lekarz nie odbiera telefonu...zabieg kosztował 1200.00
nie wiem czy naprawdę nie ma pojęcia co robił czy mój lekarz onkolog jest przewrażliwiony...
pisałam do doktora Rutkowskiego, nie odpisuje.
proszę moderatorów o wypowiedz w tym temacie.
Dziekuję serdecznie i pozdrawiam wszystkich ciepło.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group