1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz jądra prawego - rak zarodkowy - wznowa i rozsiew do płuc
seba

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 20899

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-05-12, 14:06   Temat: Guz jądra prawego - rak zarodkowy - wznowa i rozsiew do płuc
vioom napisał/a:
Przede wszystkim urolog zawalił, że nie zlecił/wykonał od razu USG jądra. W tym momencie należy oznaczyć markery po zabiegu + TK jamy brzusznej + miednicy małej + klatki. Na tym etapie mogę stwierdzić, ze niezbędna będzie chemioterapia - najprawdopodobniej 3 kursy wg. programu BEP.

Możesz tez napisać na www.rjforum.pl - polskim forum nowotworów jądra.

Pozdrawiam


Wspaniały opis...nic dodadć nic ująć, czasami mam wrażenie że ludzie nie mają wyobraźni, pisząc kto-co-kiedy zawalił. Nawet gdyby, to nic to nie zmieni i nie powinno się pisać takich mądrości. Pozatym te 3 tygodnie czy 2 miesiące to nie jest aż tak długo. Nie ma nigdzie powiedziane od kiedy -jak długo- jak szybko rozwiją się rak itp Więcej wyobraźni a nie dołowac ludzi.

[ Dodano: 2011-05-12, 14:12 ]
No a teraz do Five,

Jesteś młody, wszystko przed tobą. Masz silny organizm i jest wszystko na dobrej drodze. Najgorsze co może być, to się dołować i kombinować. Wiem, wiem, łatwo mówić. No ale nie jest źle....wiedzę za oknem jaka jest pogoda. Nie siedź w domu, duzo ruchu i uśmiechu.

Pozatym, ogranicz słodycze,słodkie napoje na rzecz wody mineralnej, cherbat ziołowych i owocow/warzyw. plepleple wiem, nie każdy lubi ale zdrowe.

Pozdrawiam!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group