1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
schatz

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-02, 09:49   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lenko cały czas jestem myslami z Tobą.To prawda co piszesz, największy ból przychodzi pare dni po pogrzebie kiedy ustają wizyty bliskich, zamieszanie związane z pogrzebem i załatwianiem ostatnich spraw.Człowiek rozgląda się po domu i pustka.Ja mam dzieci ,męża ale moja mama też została sama po śmierci taty.Widze jak jej ciężko i wiem co ty czujesz.Nic nie jest w stanie Cie pocieszyć, trzeba dużo czasu.Ale wiesz że my wszyscy stoimy obok Ciebie i bardzo byśmy chcieli Cię przytulić i pocieszyć.Jak będziesz potrzebowała pomocy to śmiało możesz na mnie liczyć. Pozdrawiam Cię Serdecznie!
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
schatz

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-27, 13:23   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Wieczny odpoczynek....( * ) Lenka przyjmij moje kondolencje, serdecznie współczuje!!!!!
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
schatz

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-27, 12:55   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Mój tata już na pare dnie przed śmiercią nie chciał aby go dotykać.Żeby go umyć trzeba było powalczyć.Ale przyczyną takiego zachowania jest ból i dlatego musimy to zrozumieć .
Może to dobrze ,że mąż jest nieświadomy, bo patrzenie na przytomną osobę w takim cierpieniu to jeszcze gorsze.Ale z drugiej strony wiem sama po sobie ,że w takiej sytuacji to nic nie jest w stanie Ciebie pocieszyć.Bardzo Ci współczuje, bo wiem jak musi Cię to ogromni boleć...........
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
schatz

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-27, 08:33   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lenko oby nasze modlitwy były wysłuchane, i Bóg zabrał cierpienie Twojego męża.Twarda z Ciebie sztuka, jestem cały czas z Wami myślami.Mojego taty nie ma już 15 dni, ale wierze że teraz pilnuje Twojego męża żeby nie czuł się zagubiony.Przyśniło mi się ostatnio ,że tata powiedział mi że wszyscy są tam dla Niego mili i go oprowadzili, mam nadzieje że mój tatuś oprowadzi Twojego męża. Całuje i ściskam. :tull:
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
schatz

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-25, 10:13   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Lenka trzymajcie się dzielnie!!!! Dobeze że jest u Ciebie koleżanka, nie musisz siedzieć sama w domu.A my też jesteśmy z Tobą,moje uściski!!!!
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
schatz

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-23, 16:47   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Jak mój tata leżał w szpitalu ,miał założony cewnik zakładali mu go dwie godz. więc cała cewka go bolała.Co chwile porawiał sobie go bo urażał mu drogi moczowe.Tydzień temu był straszny upał węc lezał w samych majtkach.Przyszła jego siostra na wizyte i dosyć że do pacjenta obok przy moim tacie powiedziała cyt."o to już po Nim...." to potem poszła z aferą do pielęgniarek i powiedziała im że mają coś dać na uspokojenie mojemu tacie ,bo on się przed Nią rozbiera.Pielęgniarki podały mu coś,jak przyszłyśmy do szpitala z mamą i zobaczyłyśmy że tata znowu bez kotaktu na jakiś porchach,to szlag mnie trafił.Po co ona przyszła w odwiedziny czy mu zaszkodzić.Wiem jak potrafi być najbliższ rodzina.....Trzymaj się ...ja cały czas jestem z Wami!!!!
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
schatz

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-23, 16:31   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Tylko w mieszkaniu jeteś sama.Ja cały czas i pewnie wiele osób jeste myślami z Tobą. Przykre że najblższe osoby odwracaja się w takiej chwili od nas.Ale pamiętaj na tym forum ,większośc z nas była,jest lub będzie w podobnej sytuacji.I jesteśmy z Tobą, gdyby nie odległość to już bym się zjawiła, choćby potrzymać za rękę.Całym serecem jestem z Wami.Boże daj ulge w cierpieniu.
  Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
schatz

Odpowiedzi: 234
Wyświetleń: 51565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-23, 14:40   Temat: carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Boże !Lenko wraca obraz mojego taty.Trzymaj się dzielnie.Pozwól mężowi przestać cierpieć, on Cię kocha tylko nie może już dużej się Tobą opiekować bo pewnie ma misje razem z moim tatusiem w niebie.Poproszę tate aby zaopiekował się Twoim mężem.Jesli Cię pocieszy coś to przyśnił się mi mój tata i powiedział mi że wszyscy są dla Niego mili i oprowadzili go.Może to tylko sen ,a może znak że bez cierpienia będzie im lepiej....w innym świecie.Wiem co czujesz, wiem jak się boisz.... Mój tata zmarł 10dni temu , ale razem przejdziemy przez ta najtrudniejszą droge.Ściskam Cię.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group