1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
schatz

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47347

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-25, 12:14   Temat: nowotwór opłucnej prawej
Najgrosza jest bezsilność!!! Człowiek czeka, czeka i nic.A stan chorego sie pogarsza.Mój tata też jest leczony na oddziale Kliniki Chorób Płuc we Wrocławiu.Odsyłano nas klka razy, a to ciśnienie , to znowu wyniki tarczycy podwyższone i nie mozna bronchoskopii przeprowadzić .Gdy endokrynolog powiedział że to bzdury i taki wynik nie jest w ogóle przeciwskazaniem.Wściekłam się i poszłam do Pani prowadzącej i powiedziałam ,że nie wyjde do póki nie zaczną coś robić.Bo nie będę patrzeć biernie jak mój ojciec umiera.
Moze to tylko leczenie paliatywne ale dla mnie to jest aż leczenie paliatywne.Chce walczyć o dodatkowy czas.Trzymajcie się ciepło.Nie pozwólcie się odsyłać, jeżeli mąż nie potrafi z lekarzem rozmawiać pójdź Ty.Nie daj się zbyć, oni mają tylu pacjentów że chcą odsyłąć z kwitkiem.Każdy ma prawo do leczenia! Tata dostaje pierwszą serie chemii łącznie z naświetlaniem .Gdybyśmy odpuścili czekalibyśmy pewnie jeszcze w kolejce.
Trzymam za Was kciuki.Pozdrawiam i ściskam z całego serucha!!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group