1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: obertas - komentarze
sarenka

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90712

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-12-06, 10:21   Temat: obertas - komentarze
obertas napisał/a:
Ta pomoc była i trwa nadal.
-uff,to dobrze. Bardzo dobrze,bo Ty też musisz o sobie pomyśleć. Zeby mieć siły do dalszej opieki nad swoją Dziewczyną. Jeszcze raz Was oboje pozdrawiam :tull:
  Temat: obertas - komentarze
sarenka

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90712

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-12-06, 00:01   Temat: obertas - komentarze
Obertas -piszesz o ogromnym swoim zmęczeniu. Tak sobie myślę,może jest ktoś w Twojej rodzinie lub wśród znajomych,kto mógłby w nocy czuwać przy Dziewczynie. Wówczas mógłbyś chociaż trochę odpocząć. Żeby opiekować się Chorą sam musisz mieć siły,inaczej się nie da. Gdy w 1969 chorowała moja Mama to kilka osób na zmianę przy Niej było. Tato pracował zawodowo,więc nie mógł się cały czas Mamą zajmować,ja miałam 18 lat,a brat 12-chodziliśmy do szkoły. Jednak były Ciocie,które do Mamy na "dyżury"przychodziły. Również w nocy. Tak było prawie 3 miesiące. Może ktoś chociażby co którąś noc przychodziłby do Was. Bardzo serdecznie Was oboje pozdrawiam :/pociesza:/
  Temat: obertas - komentarze
sarenka

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90712

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-10-30, 09:32   Temat: obertas - komentarze
obertas napisał/a:
oprócz tego by trwać przy Niej.
-niestety nie powiem Ci co jeszcze możesz zrobić ze strony medycznej,ale wiem,że trwanie przy swej Ukochanej jest największą wartością,którą jej możesz dać! Nie ma większej :tull: :flower:

[ Dodano: 2014-10-30, 09:33 ]
Powinnam raczej napisać,największym darem :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group