1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: badania kontrolne
sarenka

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3871

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-27, 16:05   Temat: badania kontrolne
Dziękuję Ci bardzo.Już znam odpowiedz dla mojej znajomej,którą bardzo lubię i staram się Ją wpierać.Chociaż pewnie i inni,którzy na to forum zaglądają będą zadowoleni.Serdecznie pozdrawiam :)
  Temat: badania kontrolne
sarenka

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3871

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-27, 14:22   Temat: badania kontrolne
Chciałabym prosić o napisanie ,może w pkt. jakie badania kontrolne powinny być przeprowadzone po operacji usunięcia czerniaka.Oczywiście w sytuacji,gdy na oko nic się nie dzieje,ale idzie się do lekarza na wyznaczoną wizytę.I czego należy od niego oczekiwać?Skierowania na jakie badania?Jak często?Lub nie da skierowań,bo procedury nie każą,a jednak pacjent chciałby za własną kasę upewnić się,że jest db.
Mnie osobiście interesują badania kontrolne dla usunietego czerniaka ramienia Clark II,Breslow 2,3mm.Jednak domniemywam,że informacja o którą proszę dotyczy większości pzrypadków.

[ Dodano: 2012-11-27, 14:25 ]
Oj,chyba powinna ten swój post umieścić w zakładce-przyklejony-czerniak,ale na pewno moderator mnie poprawi.Już dziękuję :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group